Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 évesen nem volt párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen nem volt párkapcsolatom, pedig voltak lehetőségeim, de nagyon szorongó személyiségem van, nem tudok megnyílni, zárkózott vagyok. Mihez kezdjek, mert magamtól nem tudok megváltozni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 10. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, életvezetési tanácsadó, családállítás, stílustanácsadó. Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2019. szept. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig magadtól kell megváltoznod. Pszichológus mondhat dolgokat, de ha nem csinálsz semmit, akkor nincs változás. Szóval havazd el magad munkával, kötelezően kimozdulós hobbikkal, és az majd tágítja a komfortzónádat, és idővelbképes leszel nyitottabb lenni. De ehhez tényleg tudatos munka szükséges, szóval kapd össze magad, csak rajtad áll... ez van!
2019. szept. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Senkivel nem tudsz?

Hasonlo vagyok en is, de igaz irto ritkan, de akad mindig vki akivel viszont meg tudok nyilni mert azt erzem elfogad teljesen latszik hogy jol erzi velem magàt, önkentelenül is tudunk viccelödni nevetni, azaz vannak akikkel nem kell ràgoznom azon mit mondok hogy mondok hogyan allok ülök taszito vagyok e.


Nagyon ritkàk az ilyen extrovertek akik az introvertekkel is olyan jol boldogan elvannak es még nyitnak is

2019. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány? egyébként én is hasonló helyzetben vagyok, csak egy évvel fiatalabb és nekem a külsőmmel is probléma van sajnos, én majd valószínűleg életvezetési tanácsadót fogok keresni
2019. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyál meg két páleszt elötte kicsit mindjárt megnyílsz! Lol
2019. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!