Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti meg szoktátok nézi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti meg szoktátok nézi az exetek, volt randipartneretek képeit, történeteit facebookon?

Figyelt kérdés

2019. szept. 10. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha valamiért eszembejutnak, előfordult már, hogy rájuk kerestem kíváncsiságból.
2019. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Igen.
2019. szept. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Bevallom, igen, kíváncsiságból.


Mondjuk kábé semmit nem rak fel, szóval sok értelme volt :)

2019. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Csak az egyik exem maradt meg ismerősnek a háromból, az azelőttinél még nem is volt facebookom, az utána lévő pedig sokáig zaklatott, így mindenhonnan letiltottam. Direkt nem nézegetem, sose kerestem még rá, de ha látok valami posztot, akkor megnézem, de ennyi.
2019. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Néha igen,kiváncsiságból.
2019. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Időnként igen
2019. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Soha. Sőt, még azét sem, aki nem ex.
2019. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!