Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy a randipartneretek annyira csúnya volt, hogy megijedtetek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen! Legutóbb tőled menekültem!
2014. szept. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Meddig gondolkodtál ezen az oltári poénon? :D
2014. szept. 29. 01:14
 3/12 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Nem ijedtem meg,csak meg akartam kérdezni,hogy "Hát te ki vagy?" :D

Nem volt csúnya csak...

Nem ismertem fel a képről.

2014. szept. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jaj az a szegény lány, de fancsali feje volt...hát igen a szerelem vak, nem tudom mi tetszett benne
2014. szept. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!


Én aztán nem gondolkodtam egy percet sem! Kisujjból jött! ;)

2014. szept. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
te jó ég , kedves utolsó, micsoda ocsmány kinővés ez, nem kéne neked egy plasztikai sebészzel beszélned?
2014. szept. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen volt,es egy 13 eves legjobb baratsag lett belole:-))Mostmar nem tartom ijesztonek de kulsore pont ugy nez ki mint Precious a Gyuruk urabol:-))))
2014. szept. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem volt randipartner és nem is volt ronda, de volt valaki akin nagyon meglepődtem, amikor élőben láttam. Képeken tök máshogy nézett ki... viszont ahogy egyre több időt töltöttem el vele, úgy kezdett megtetszeni egyre jobban. Kár, hogy végül összetörte a szívemet.
2014. szept. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy csaj mesélte hogy talizott valakivel de 15 centivel alacsonyabb volt meg úgy nézett ki mint egy hobó, odament hozzá, a csaj meg pénzt akart neki adni :)))))))))

Sírtam a nevetéstől amikor mesélte :)))))))

2014. szept. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem randiztam még olyannal, akit ne láttam volna webkamin ^^
2014. szept. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!