Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza lehet a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet a barátomnak abban, amikor azt mondja hogy ő nem akar feleséget, családot és gyereket, mert ő inkább az élet könnyebbik oldalát választja, valóban ez lenne az élet könnyebbik oldala?

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem a körülményektől függ, hogy milyen az élet, hanem a tudati állapotodtól. Valaki milliárdos, és boldogtalan, valakinek semmije sincs, és boldog.
2019. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Elég csak végignézni, hogy milyenek a családok és mennyire boldogtalanok. Vagy éppen látszat boldogságként kapaszkodnak a gyerekbe, hogy hát az milyen boldoggá teszi őket (egyébként kicsit sem, sőt).

Egy jó párkapcsolat már más, az megkönnyíti az életed minden szempontból. De ha csak azt hajtod, hogy legyen ház, házasság, gyerek, még egy gyerek akkor elég hamar megszűnik párkapcsolatnak lenni a dolog és már inkább csak langyos együtt élés.

Valóban sokkal könnyebb gyerek nélkül, minden szülőn azt látom, hogy a töke kivan vele és boldogtalan, folyton ingerült. Elég csak abba belegondolni, hogy gyerek nélkül oda mész ahova akarsz. Ha költözöl költözöl, ha felmondasz felmondasz, ha utazgatni akarsz akkor mész, ha bulizni akarsz hajrá. Gyerekkel már nem így megy. Azt is nehéz kivitelezni, hogy elmenjetek kettesben csak meginni valamit vagy egy normális randira. És nem csak amíg kicsi, hanem jó 15-16 évig. Maximálisan megértem ha valaki ezt nem szeretné.

2019. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Nos, épp tegnap ismiztem egy 50 éves család, gyerek nélküli pasival... nem cserélnék vele. A szülei meghaltak, csak egy nagynénje van meg pár unokatestvére. Magányos. Sztem most döbbent rá. h de jó lett volna család, gyerekek... Volt rengeteg nője, csak ahogy írta, nem tudta, h valóban el kellene-e köteleződnie. Nos... egy házasság és gyerekek nem egyszerű dolog, de még ha válás is a vége, akkor is elmondhatod nem éltél hiába, A szeretteid, a véred vesz körül, nem lesajnáló uncsi tesók... és a magány. Ennyi.

Lehwt a könnyebb végét választani, csak nem éri meg. A befekteted energia sohasem vész el. Ez nem csak magánéletre igaz, ez igaz tanulásra, vállalkozásra, ismeretszerzésre... Ennyike. :)

2019. szept. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Én normális családban nőttem fel, tehát úgy léptem ki a nagybetűs életbe, hogy ezt szeretném. Egy gyerekem van, nem érzem, hogy annyira sok mindenről le kellett volna mondanom miatta. Úgyanúgy jártunk és járunk programokra, kirándulni, utazni. Szép kertes házunk van, nem azért mert ez az elvárás, hanem saját igényünk. És a rokonságomban három 50 fölötti agglegény van, mind nincstelen alkoholista. Nem látom, hogy annyira boldogok lennének.
2019. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Nekem az az érdekes h gyetekvallas utobbi idoben lett ekkora teher.Vajon miért? Gyerekek nincsenek nevelve,tablet baby sitter önző kis dögök sajnos. Ne szepitsuk már ezt. Legtöbb gyerek gazul viselkedik! Nem tudom hany % ban a szülők vagy a media a hibasok.Én nem tudom sokan alomvilagban élnek h családi élet hu de fsza lesz? Nap mint nap kepmutato szülőket látok. Max azt tudom elképzelni h a hormonok miatt ez rózsaszín köd a fejek körül.

Aki gyereket akar annak odaadnek egy evre egy "atlag" gyereket egy évre. Nézzük már meg hogy vág hozzá jopofat!

Ha csaladi idilt akartok akkor media off és kezdjetek el a gyerekeiket tanitgatni mindenre napi szinten kovetkezetesen.

Erre szokott az a válasz jönni h dehat dolgozunk faradtak vagyunk.Régen nem voltak faradzak a szülők? Vagy akkor ott volt a nagymama? Ma már vazvse kivancsi a büdös kölökre aki kikesziti az idegeit. Akkor meg minek a gyerek? Ja a lakástámogatás? Na akkor ne gyertek ide Minden féle hülye kerdesekkel h miért nem.

Én nem tudom ez a kérdező hunyott szemmel jar vagy mi?

2019. szept. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Ja, meg erre jön az a válasz h de en máshogy fogom nevelni a gyerekemet! Persze, lofszt!
2019. szept. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Milyen könnyebb?!

Én speciel semmi mást nem tudok elképzelni csak komoly kapcsolatot, mert abban érezném jól magam.... Egyedül semmi értelme élni

F37

2019. szept. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


A férfiak életét igazából meghosszabbítja a házasság, és csökkenti náluk a depresszió, és alkohol/szerencsejáték függőség kialakulását.


Nyilván mindenkinek más és más a tapasztalata, de a statisztikák a házas férfiak oldalán állnak. (érdekes módon viszont a nők életéből pont hogy elvesz a házasság...)


Nyilván nem ismerem a barátodat, de szerintem csak nincs ínyére, hogy neki is bele kéne tennie egy kapcsolatba, még akkor sem, ha többet kapna, mint amennyit adna.


Vagy pedig csak simán olyan személyiség, aki nem szereti a kötöttségeket, ebben az esetben pedig a saját, egyéni preferenciája nem húzható rá mindenki másra.

2019. szept. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8. Nos, nyilván ez a felmérés azokra vonatkozik akik meg akartak házasodni de valamiért nem jött nekik össze egy feleség és így logikus hogy depressziósok és társai lesznek a magány miatt, de aki boldog tud lenni egyedül mert van olyan érzelmi intelligenciája az nem hiszem hogy rövidebb ideig élne. Csak nézzük meg a buddhista papokat milyen hosszú ideig élnek, mert egyedül is meg tudják találni a harmóniát az életben

Illetve egy rossz házasságban valószínűleg szintén előbb meghal a férfi mert az is nagy stresszel jár.

2019. szept. 11. 06:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Fiatalon talán még igen,de majd amikor szüksége lenne valakire és nem lesz mellette senki....hát nem is tudom.
2019. szept. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!