Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jottetek ra h a masik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jottetek ra h a masik fel csak eloskodik?

Figyelt kérdés

Egy ideig nem latod be h o nem ad a kapcsolatotokba pénzt, mert egyszeruen nem akarod vagy szepen kihazidja magat.

Ilyen utan ti mikor lattatok ezt be egyszer csak eljon ez a pont?


2019. szept. 11. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
58%

Talán késön vettem észre, ugyanis eleinte csak 1-2 éjszakàt maradt. Mire észbe kaptam már heti 3-4 napot volt nálam.

Rezsibe nem adott, házimunkába nem segített, de koszolt mint egy disznó.

Volt hogy csak 30 percre jött "haza", de olyan volt utána a lakás,mintha 20 fős házibuli után lenne. Kiszolgáltatta magát, ezt értsd úgy, hogy főztem de csak akkor evett ha eléraktam tányéron, mint az étteremben. Volt munkája,kérkedett is vele hogy milyen jól keres,de érdekes módon a kapcsolat vége felé tőlem kéregetett. Sőt követelte hogy vigyem nyaralni.( Én akkor kaptam egy időszakos jó munkát, előtte miatta voltam munkanélküli) Tartozásai voltak mások felé is. Mikor szóvá tettem 2 év "együtt élés" után hogy fizetni kéne megsértődött. Mindent én fizettem, intéztem, csináltam. Ha szakembert kellett hívnom, eltűnt napokra, nehogy meglássa velem valaki. Utcán is lemaradt tőlem messzire. Folyton sportadókat bámult közben meg 110kiló zsír volt. Félrek..t az exével, 15-20 éves kilányokkal próbálkozott. Lebukott és képes volt az arcomba hazudni úgy is hogy tetten értem.

Egyszer megmondtam neki, hogy egy élősködő ember, ordítozott, kurv...ott engem.


Egy ro..dék élősködő ember volt. Én meg egy hülye.

2019. szept. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!