Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki engem bántalmazott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki engem bántalmazott egy kapcsolatban, mennyi az esélye annak hogy mással is csinálhatta ezt?

Figyelt kérdés
Csak mert az exem azt éreztette velem hogy csak velem bánt így, mással nem, és ez nekem rossz érzés, mert akkor azt jelenti hogy én vagyok a rossz.
2019. szept. 12. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy aki bántalmaz, abban benne van a hajlam. Lehet, hogy te voltál (eddig) az egyetlen, de a hajlam mindig benne lesz és ki tudja mikor ütközik ki újra. A megalázás egyik formája, hogy beállít olyannak, hogy csakis te vagy a hibás, hogy még lelkileg is sz@rul érezd magad. Ez az egyik specialitásuk.
2019. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én utálok ezzel a tudattal élni, hogy bántottak, és ráadásul csak engem. Legszívesebben megölném magam.
2019. szept. 12. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1.-es vagyok. Igen, ezt akarja elérni. Hogy magadat hibáztasd, hogy szembeköpd magad. Ne add meg neki ezt az örömet.

Én is bántalmazott vagyok, ha szükséged lenne több tanácsra, vagy ha csak meg akarod beszélni valakivel, írj privátot nyugodtan! :)

2019. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a hibás.Biztos,hogy bántott mást is,csak azért mondja,hogy téged tegyen meg bűnbaknak.
2019. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
99% Az esélye hogy mással is ilyen volt. Csak akkor nem ha az exének bokszoló volt az apja vagy maffiózó a bátyja, és fosott tőlük. Egyébként ezt csinálta másokkal is. Az hogy neked azt mondja hogy csak veled volt gond az a beetetés része. Még a főnökök is ezt csinálják, vagy bárhol aki el akar érni valamit amit egyébként nem tudna, az ezt csinálja. Úgyhogy nemcsak veled ilyen, nyugi. Nem vagy rossz.
2019. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!