Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Előfordult már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Előfordult már ilyen eset az ismeretségi körötökben, neadjisten veletek? (teherbe esett partner)

Figyelt kérdés

Szerencsére velem nem volt ilyen (hiszen hölgy vagyok :)), de férfi ismerősöm úgy járt idén, hogy összejött egy egy-két alkalmas partnerrel, aki állítása szerint fogamzásgátló tablettával védekezik.


Nemi úton terjedő betegségekkel mit sem törődve, gumióvszert nem használtak, 2 hónap múlva a nő valahogy megkereste ismerősöm, hogy hoppá, 1+1=3 lett.


Hogy ezt mégis hogyan sikerült, a nő azzal indokolta, hogy kicsit még beteg volt azon a bizonyos hétvégén, ment a hasa, stb, szóval mivel tudta hogy a gyógyszer úgysem ér semmit, azon a pár napon be se szedte.

Ő azt hitte, pár nap kihagyás nem számít semmit... hát most mehet is lottó szelvényt feladni.


Mit gondoltok erről az esetről? Részben mindketten hibáztak, na de ti mit léptetek volna a fickó helyében?


2019. szept. 12. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Felelőtlenség! Egyébként direkt esett teherbe a kislány, mivel így akarta magához láncolni a fiút! Ha nem ezt és nem így akarta volna a kislány, akkor mondta volna a fiúnak, hogy ezért és azért nem szedte be a fogamzásgátló tablettát, így akkor szexeljenek a biztonság kedvéért óvszerrel! De nem így tett a kislány!


A másik meg az, hogy ha nem is említette a kislány a fiúnak hogy ez van és marad az óvszer, ha nem oké akkor nincs szex, akkor is az aktus után ott az esemény utáni tabletta! 24 - 48 óra lehetőség van rá beszerezni és bevenni!!!


De még ezt is kihagyta!!! Pontosan ezért, mert nem véletlenül esett direkt teherbe a kislány!!! Ha van esze a fiúnak, akkor elküldi abortuszra és jobban tenné a kislány is, mivel ha ennyire felelőtlenül gondolkodnak, akkor nem való ezeknek még gyerek!!!!!!! Az egy életre szól és nem csak egy csomag amit bármikor kedvetek szerint ide oda tehetitek!!!!! Nagy felelősség, ami látszik, hogy nincs meg egyik részről sem!!!!


Irány az abortusz!!!!!!!! Dobjátok össze a lóvét és nem terhelitek azt a szerencsétlen gyereket a ti felelőtlenségetek végett a nyomorba és a felelőtlen csonka családba, mivel a fiú homlok hanyatt menekülni fog a gyerek, a felelősség és az elkötelezettség ellen!!!!


Az a fiú úgy sem marad veled , még ha a gyereket is használod fel arra hogy így láncold magadhoz azt, aki csak üritésre használ/t téged, mivel nem vagy való többre! Ezt bizonyítja a marha nagy felelőtlenség is amit elkövettél! Akár te vagy valójában, akár az az "ismerős" !!!!!

2019. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ui:


Ő azt hitte, pár nap kihagyás nem számít semmit...


Ez csak egy ócska kifogás, mint az ilyen esetekben a többi is!!!! 1#

2019. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nyugalom, a történet nem rólam szól! :D


Nekem hál' istennek van annyi eszem, hogy ilyet soha nem csinálnék. Még az alkalmi kufirc is messze áll tőlem.



A történet végét pedig majd elmesélem, de addig jöhetnek még vélemények és tippek a folytatásra :)

2019. szept. 12. 16:49
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyébként teljesen igazad van, első válaszoló, illetve annyival kiegészíteném, hogy ha nem is szándékos "terv"-ről volt szó, mi van, ha léteznek tényleg olyan butuska emberek, akik azt hiszik, ebből csúszhat be semmi??
2019. szept. 12. 16:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Most már nincs sok választása az férfinak. Védekezés nélkül szexelt, viselnie kell a következménseket. Ebből a szempontból teljesen mindegy, mit mondott neki a partnere.

Ha lefeküdni képes egy nővel, azt is tudnia kell, hogy az esetleges következmények mindkettőjükre vonatkoznak. Ha a nő nemi betegséget kapott volna tőle (vagy fordítva), akkor se gyógyulna meg attól, hogy a másik teljesen egészségesnek hitte magát.

Én óvszert használtam volna a férfi helyében, ha nem nő lennék. A fiamnak is azt tanácsolom, hogy ha már lefekszik valakivel egy ilyen kapcsolatban, akkor használjon óvszert, akármit mond a nő.

2019. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Teljesen jogos.



Én csalódottságot érzek ilyenkor, hiszen (rendben, idegen emberről van szó, de) a fene gondolná, hogy ha azt mondja használ fogamzásgátló eszközt, igazából mégsem?!

Hogy ez egy direkt kicseszés a másik emberrel (ha szándékosan teherbe akar esni), vagy pedig az emberi butaság netovábbja?


Mindkettőnél mondom, egyszerűen csalódott vagyok...



A sztori vége az volt, hogy az ismerősöm minden egyes nap felhívta/személyesen találkozott vele és hála az égnek rá tudta venni a nőt az abortuszra. Happy end.


Kaparás után a lány még párszor megpróbálta felvenni a kapcsolatot az ismerőssel, de letiltotta facebookon, telefont kinyomta, ha állt a kapuban és csengetett, nem ment ki hozzá.


Nem tudja mit akart, de nagyon örül, hogy végül eltűnt az életéből, 1 hónapja már nem is látta.

2019. szept. 12. 17:24
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Világos mint a nap.A kis hölgy ezzel akarta megfogni a pasit.Na ezért nem szabad óvszer nélkül szexelni.
2019. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy nőként válaszolok, de azt gondolom mind a kettő hibás a sztoriban és mind a kettő buta is.

1. A nő vagy baromira kamuzik és tényleg így akart pasit fogni vagy rettentően ostoba. Mert épeszű ember aki tudja hogy beteg stb, a foggatló nem úgy hat mint általába ,mondja a faszinak hogy húzzon gumit vagy nincs szex.

2. Férfi részről ugyanez, egyreszt bármit elkaphattak volna (nő is férfi is tehát a gumi mindkét fél részéről indokolt) , de a pasinak is lehetett volna annyi esze, hogy kotont húh ha nem akar gyereket. Foggatló ide vagy oda egy idegenben csak ne bízzon meg teljesen vakul. Es azt ő hol látja hogy a nő tablettát szed? Lehet egyáltalán nem szed. Sokan csinálják ezt, sok gyament ember.

A szex két emberről szól, nem baj, lehet élvezni, csak ésszel. Egyil se volt eszénél, mindkettő felelőtlen.

2019. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

Én meg férfiként válaszolok, és az sem különösebben érdekel, ha lepontoznak.


HAPPY END? MI?


Két ostoba ember játszmája miatt kidobtak egy apró életet a kukába! Ez happy end???!!!


Én 12 évet küzdöttem a most 4 éves fiamért. Nem nálam volt az "akadály", mégsem adtam fel, mégsem csináltam gyereket fűnek-fának.


Nem, kedves kérdező, nem hölgy vagy te, hanem egy szinten állsz ezekkel a senkiházaiakkal. Nyugodtan szégyellheted magad, és nem kicsit és nem évekig.


És nem vallásosság vagy megszállottság, élettapasztalat íratja velem ezeket!


FÉRFI, 43

2019. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarok gyereket csinálni (főleg ilyen helyzetben), gumit húzok és pont. Azonos értelmi szinten vannak, remélem, nem szaporodtak a végén.
2019. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!