Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ad figyelmet egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ad figyelmet egy pasi ilyenesetben?

Figyelt kérdés

Van egy pasi a munkaban akifoglalt , egyuttél egy növel , jókepu, negyvenes , de eléggé hasas és cukorbetegségben szenved . Túlsúlyamiatt gátlásos stb ( mondta hogy fogyni szeretne stb) de úgy vettem észre hogy szeret kacagni , incselkedni velem , masokat ha csak kedvesek vele ket perc alatt leultet.

Huseges tipus de megis jatssza ezeket a jatekokat .

En voltam az , akivel mindig kacagott stb de persze mindez trefa volt .

Az viszont rosszul esett hogy egy masik nö hatarozott nyomulasara pozitivan reagalt . Miert jar a kedveben ? Arra is gondoltam , hogy lehet ha eszreveszi valakin hogy ö bejön neki mint ferfi , akkor azzal kedves lesz , biztató , semmi hatterszandek nelkul , de vegulis azt latom hogy mas nöket leultet . Peldaul egy hazas nö , aki öt sose nezte ferfikent , viccesen kerdezte szabadsag utan hogy hianyoztam es annak azt mondta hogy öszinten egyaltalan nem. Nagyon bunkón reagalt .

Rosszulesett hogy pont arra a nöre reagalt pozitivan akivel en epp akkor befejeztem a baratsagot es ö tudta , mert penzzel próbált lehúzni .

Miert ilyen kétértelmu ha foglalt es dicserte a kineztem a hajam meg stb ?

Ma meg ignoralni próbáltam es azt mondta egy közös munka soran , mert nemakartam vele szemkontaktust es a laptopot neztem , hogy öruljek hogy nem törteszét a laptopot . Ezert kulön hivott, bezarkózott velem a nöiöltözöbe , hogy ezt elmondja , hogy a stilusom nem ok, hogy en teszek rá.

Mondjuk beszeltem vele amit kellett de kurtan furcsan a többiek elött .

Ahogy nem veszekróla tudomast , megkergul . Amikor igenyli hogy szamba vegyem , akkorigenis viselkednemkell , de en belefaradtam ebbe az ertelmetlen helyzetbe . Amúgy egy egyetemetvégzett tanult ember , elismert a szakmajaban, meglepett a mai viselkedese



2019. szept. 12. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulság? Ne kezdj olyan pasival akinek van nője komolyan mit akarsz tōle?
2019. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de azt igen, hogy ez egy idióta .@sz!
2019. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én semmit . Nem is kezdtem semmit . De ö miert viselkedik igy ? Csak kivancsi vagyok
2019. szept. 12. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:
De miért, hogy viselkedik? Nekem ebből amit leírtál nem az jön le, hogy te bejössz neki, hanem hogy uralkodni akar mindenkin! Rajtad is!
2019. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogyan akar uralkodni?
2019. szept. 12. 19:49
 6/7 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Mi is a kérdés? Fogd rövidebbre, nincs időnk litániákat olvasni.
2019. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja és nem kell ám annyiszor kiírni róla egy kérdést!!!


Ez is te vagy!!!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2019. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!