Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért tekintenek rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért tekintenek rám furcsán, ha így vélekedek férfiként?

Figyelt kérdés

1. Egyéjszakás kalandok és kizárólag szexre épülő kapcsolatokba nem megyek bele, mert nálam feltétel a szoros érzelmi és bizalmi kötelék az együttléthez.


2. Nem várom el, hogy a nők fogamzásgátlóval mérgezzék a szervezetüket, inkább használok óvszert, mert úgy gondolom, hogy az kisebb áldozat.


3. Szinte minden nőben tudok valami vonzót találni, így fontosabb a belső, viszont elvárom, hogy hasonló legyen a gondolkodásmódja, és legyen legalább néhány közös pontja az érdeklődési körünknek.


4. Egyaránt tud tetszeni a vékony és a kifejezetten kövér testalkat is, tehát akár egy 45 vagy 150 kilós nő is tud tetszeni, de jobban preferálom azt amikor normál keretek között gondolkodunk (ebbe mondjuk még 15-20 kg plusz belefér).


5. Nem zavar, ha egy nő meghagyja a szőrt a testén (nem fétisem, de némi szerven kifejezetten tetszik, de pl. hónaljon is vonzónak tudom találni).


Kb. ezek a szokatlanabb pontok.



2019. szept. 14. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a pontokkal nem vagy különleges, a legtöbben hasonlóan vannak vele, ha nem is mind az 5 pontban, de 3-4-ben biztosan.
2019. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

mert nem atlagos ez a hozzaallas. a ferfiak tobbsege alapvetoen jobban le tudja valasztani a szexualitast az erzelmekrol, es a tobbseg izlese sem mozog ilyen szeles keretekben. mondjuk nekem furcsa, hogy erre nem jossz ra magadtol. azert pl a 140 kilos test nagyon-nagyon keveseknek elfogadhato, meg azoknak sem sokszor, akik az atlagnal jobban eltekintenek a kulsotol. egyszeruen a nagy tobbsegnek nem vonzo egy hajtomeg izzados test.

a szor pedig a mai divat. de pl az en baratom is szereti ha meghagyom a nemi szerven, mashol viszint o sem. ebben szocializalodtak a mai ferfiak mar, a 70es evekben meg senkit nem erdekelt, mert nem ezt kozvetitette a media.

amugy kicsit olyan "szagu" a kerdes, hogy a valoban a tobbseg altal szepnek titulalt noknel tudod, hogy nem lenne annyi eselyed. de lehet ez csak az en impressziom.

2019. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Mert debilek, és a normálist furcsának érzékelik.
2019. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 A 3. pont valóban kevésbé különleges, de pl. a baráti körömben szinte mindenki a külsőt helyezi előtérbe.


A többi pont viszont általában nem megszokott a saját tapasztalataim szerint.


#2 Persze, magam is tudom, hogy a legtöbben másként vélekednek, és azért furcsa, mert eltér az átlagtól, de mégis szeretném azt hinni, hogy vannak még rajtam kívül olyanok akik így gondolkodnak. Egyébként nők közül is sokan lepődnek meg mindezen.


A hájas testnek pedig szerintem megvan a maga szépsége, csak az a gond, hogy a fent írt véglet már nagyon egészségtelen, de tud szép lenni, de a vékony és a sportos test is vonzó lehet, csak mind más módon.


Egyébként jobb híján nem jövök össze senkivel.

2019. szept. 14. 10:02
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

en nokent is ugy gondolkodom, hogy nincs egy "idealom", sokan tetszenek, de azert a 150 kilos nem jon be. mar bocs, de megd ugni se tudna rendesen, kifulladna... izzadna mindig... egyszeruen nem vonzo.


kis pocak, mackossag johet, de nem a hajtenger.


a ferfiak meg foleg vizualis tipusok, es megy a meregetes is, hogy a haverok irigykednek-e a nojere stb. lehet-e villogni vele...


amugy tobbnyire normalis gondolatok ezek, az mas, hogy kell egy ferfias kiallas, magabiztossag ezek melle, hogy egy valoban ferfias ferfi elveinek tunjenek, ne pedig egy nem sikeres fiu megalkuvasanak. remelem erted.

2019. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezek inkább olyan pontoknak tűnnek, hogy igazából neked bárki jó, csak legyen már valaki.
2019. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

"Szinte minden nőben tudok valami vonzót találni, így fontosabb a belső"

Ebben mi az összefüggés? A csúnyaság és a jólelkűség továbbra sem összefüggő dolgok feltétlenül.

2019. szept. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6 Nem igaz. Mert vannak elvárásaim, az igaz, hogy szinte minden nőben találok valami vonzót, de vannak kivételek, ha valaki külső tekintetében egyáltalán nem tetszik, azzal nem fogok összejönni.


Belső terén azonban magasabban van a léc, ha nincs közös érdeklődés, és hasonló világnézet, akkor nálam esélytelen az illető. Illetve bizonyos szintű műveltséget és tájékozottságot is elvárok.

Továbbá az is fontos, hogy ápolt legyen, ezalatt pedig én az alapvető higiéniát értem, tehát: napi szintű tisztálkodás, és tiszta ruházat viselése.


A rendszeres alkohol és kábítószer használat pedig azonnali kizáró okot jelent (heti szint), illetve a szélsőjobboldali nézetek vallása is.

2019. szept. 14. 11:02
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 A csúnya számomra relatív jelző. Ezt úgy kell érteni, hogy a külső esetében elég minimális vonzalom is, ha belső terén egy hullámhosszon vagyunk. Volt, hogy olyan nő tetszett meg, miután megismertem, aki mellett simán elmentem volna az utcán, miután azonban megtudtam, hogy milyen a személyisége külső tekintetében is őt láttam a legvonzóbbnak.
2019. szept. 14. 11:06
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert fura, hogy tiszteled a nőket.
2019. szept. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!