Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden 40 körüli férfi számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden 40 körüli férfi számára vonzó egy huszonéves nő? Vagy csak engem kerülgetnek ilyen gyakran? Hogyan tekintenek a férfiak egy ilyen fiatal lányra?

Figyelt kérdés

Mostanában folyamatosan 40 körüliek akarnak elhívni randizni. Általában gyerek és család nélküli férfiakról van szó. Komoly kapcsolatot nem akarnék, de ez most mindegy is.

Amire még kíváncsi lennék, hogy szerintetek érett nőként tekintenek ezek a férfiak a fiatalabb 20-25 körüli nőkre? Vagy netán még kislányként? Mert számomra egy fiatalabb fiú még annyira gyereknek tűnik. Ezért furcsa nekem hogy ennyire vonzódnak hozzám az idősebbek. És többnyire ezért is utasítom őket vissza mert attől tartok hogy naiv libának néznek és hogy 2 kedves szótól majd beadom a derekam.


2018. márc. 12. 15:18
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Illetve a kérdésem, hogy vajon túl tudnak-e látni azon hogy egy fiatalabb nőnek feszesebb a bőre teste stb... vagy ők is csak ennyi vesznek észre egy nőből?
2018. márc. 12. 15:21
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Sztem csak feszes vagy és csinos. Jól meg akarnak döngetni. Jót tesz az egójuinak. Egónövelésre kellenél nekik.
2018. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

Engem akár komoly kapcsolatra is érdekelne huszonéves nő. De ha kölcsönös a vonzalom, akkor mi ezzel a gond?

Én nem csak egy naiv libaként tekintek a fiatal nőkre.

2018. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ilyen utolsó kapálózás az öregedés ellen.


Nekem is udvaroltak 40-es, teljesen jól szituált férfiak, és nem család mellett, függetlenek voltak. Én azt is el tudtam hinni, hogy komoly kapcsolatra vágytak, bár a miértjét először nem értettem. Kíváncsiságból beszéltem pár ilyen férfival, mert mindentől függetlenül értelmes, komoly embernek tűntek, de valahogy hamar kilógott a lóláb, hogy ők nem akarnak tudomást venni az életkorukról, mintha csak azért, mert ők összejönnek egy fiatal lánnyal, akkor el lehetne felejteni az a 20+ évet, holott ez már egy generációs különbséget eredményez.


Bizonygatják, hogy ők mennyivel többet adhatnak egy fiatalabb hapsinál, aztán ha összesíted, akkor családot vele már nem tervezhetsz (túl biztonságosan), a farka se feltétlenül áll már úgy mint a cövek, persze itt mindenkinek hat órás rendíthetetlen erekciója van, de a való életben 30 fölött sok pasinál kezdődnek a gondok, az ő testük sem feszes és izmoktól dagadó, ugyanúgy öregszik a bőrük, ráncosodnak, őszülnek, stb, akkor is ha önmagához képest jól néz ki, és úgy alapvetően kevésbé rugalmasak, hisz már nem vágynak annyira spontán, pörgős életre. De ez teljesen természetes, csak nem egy huszonpáréves lánynak.


Nyilván van aki csak dugni akar, de az hamar kiderül, mindegy mennyi idős.

2018. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Alkalmi kapcsolatra miért idősebb pasit keresel? Nem jobb semmivel, sőt!
2018. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Ismeretlenül mit gondolsz, mi motiválja az embert a másik megismerésére? Nyilván a külső.

Amúgy pedig kimondtad a lényeget. Család és gyermek nélküli középkorú férfiak. Ha túlmegyünk azon, hogy csinosabbnak tűnsz, mint egy korban hozzájuk jobban illő nő, akkor mit gondolsz mi az ami még teljesen más lenne az esetedben? Az, hogy nem próbálod meg irányítani, nem jössz elő a sok bullsh* dologgal az összeköltözésről, a tervekről, a gyerekekről, a munkáról és úgy en bloc nem fog átcsapni egy-egy "beszélgetés" életvezetési tanácsadásba avagy mit értél/mit nem értél el még kritizálásokba. Egyszóval kevesebb kéretlen megjegyzésed lesz és nemtetsző rávilágításod a dolgaira. Nem naivnak néznek, pusztán fiatalnak. Nem intellektuális, nem szellemi, csupán a kor szó szoros értelmében vett fiatalnak.

2018. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kapuzárási pánik. A feszesebb popsitól fiatalabbnak érzik magukat még pár évig.
2018. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Sőt komolyat is akarhatnak.

Nyilván speciel én is nézem,hogy egy nő csinos,feszes,nőies legyen,ez a beugró nálam is pedig csak 30 vagyok.

Én sose a kort nézem,hanem,hogy hogyan néz ki a nő,mennyire igényes és nekem fontos,hogy tervei céljai is legyenek,és fogadja el a karrierizmusom.

2018. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azok a 30-as, 40-es férfiak, akik engem szoktak a te szavaiddal "kerülgetni", sokkal kevésbé érzem, hogy arra mennének, hogy minél gyorsabban lefeküdjünk. Én pont, hogy a korombeliek esetében leszek frusztrált, mert ha kb. a második randin nem kerül le rólam a bugyi, akkor én vagyok a szemét r.banc, pedig egy koktélra is meghívott és még csak meg sem dughat??(Előbbi megtörtént eset sajnos.)

Persze lehet, hogy csak ügyesebben hihetik el azt az emberrel, hogy nem csak a szexre mennek, hanem komolyabbat is akarnak, mint a fiatalabb srácok :) Csak azért, mert relatív nagyobb köztünk valakivel a korkülönbség, még sosem utasítottam vissza senkit, és nem is furcsállom, hogyha vonzódnak hozzám. Ha normális, akkor meg tuti nem tekint rád kislányra, miközben tetszel neki... :)

2018. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod, én rengetegszer hallom középkorú férfiak beszélgetéseit a munkahelyemen, és imádnak azzal dicsekedni, hogy volt egy ilyen olyan fiatal lány, akit így meg úgy megfektettek. Egyszóval hencegnek egymásnak, hogy, lám ő ennyi idős, még is megkaphat egy huszon éves csajt, mert akkora bika, olyan alfa-hím. Szóval igen, egó növelés legtöbbjüknél.Aztán hamar otthagyják, mert idegesíteni kezdi őket, hogy nem ott tartanak, nem ugyan az az érdeklődési kör, életszemlélet, generáció stb, és nincs igazi közös hang, ahogy te is írtad :"még annyira gyereknek tűnik". De mutogatni a haveroknak nagyszerű. Tisztelet a kivételének.
2018. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!