Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnak a nők és férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flavio__00550 kérdése:

Mit gondolnak a nők és férfiak Havas Henrik stílusáról . Beképzelt, magabiztos?

Figyelt kérdés

2019. szept. 14. 15:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
A szocializmusban volt divatja egyes férfiaknál ez sovinszta pökhendi stílusnak, ami számomra nagyon visszataszító egy emberben, mindegy hogy mit ért el, a szerénység vonzó.
2019. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
Bírom, a flegma stílus mögött érző szívű, sebezhető ember lehet,aki így védi magát, valószínűleg kisebbségi komplexusa is van, ezért akar folyton bizonyítani, hogy ő mennyire okos. Amúgy tehetséges ember,de mivel sosem ismerték igazán el,így folyton egy ilyen megfelelési kényszer van benne. A szeretet hiányos emberek sokszor így védik magukat az újabb sérülésektől, hogy zordnak mutatják magukat a külvilág felé.
2019. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Isten áldja Havas urat erőben egészségben ! Én személy szerint nagyon szimpatizalálok a személyiségével
2019. szept. 14. 17:02
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
Most viccelsz ugye?
2019. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én személy szerint hiszek abban a dologban hogy bármi az ember álláspontja ha szimpatizál valakit ha nem , hogy megbélyegezni , elítélni nem szabad és hogy bunkó megalázó nem lehet lenni senkivel
2019. szept. 14. 17:18
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
Faxparaszt
2019. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
40%

Tanult ember szinte bárki lehet, de intelligens és kultúrát nem lehet mindenki. - mondogatta nagyapám


Tévés szakember vagyok, volt alkalmam többször találkozni, beszélgetni Havassal. Tagadhatatlanul, nem egy buta ember, de a stílusa az valami kegyetlenül irritáló. Még privát, a kameráktól távol is képes előadni magát, nagy pojáca! Szerintem, pocsék lehet úgy élni, hogy egy pillanatra sem lazul el, folyamatosan recitál. Habár, ez eléggé jellemző a legtöbb celebre. Mintha nem lenne valóságos énjük, csak egyfajta kitalált személyiség, amit egy életen keresztül játszanak.

2019. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 kriszpo ***** válasza:
64%

Költői kérdés: Ki az a Havas?

TV-s személyiség, celeb, politikus, de leginkább "minden is" egy személyben. Nekem senki.

Rég nem láttam szerencsére, bőven elég volt a Heti Hetesben anno...

2019. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 szonata ***** válasza:
Az intelligencia, amit hozunk magunkkal nagy kincs. Havas úr is birtokosa ennek. A nyegleség az ő stílusa, utánozhatatlan, így együtt ő a HAVAS. A rendszereken átívelő életútja során hatalmas tapasztalatot, tudást gyűjtött. össze. Fantasztikus a memóriája. Súlyos betegségen esett át, melyet nyíltan fel is vállalt, mely remélhetőleg már a múlté. Bár sok ilyen ember jelenhetne meg a képernyőkön, a magamutogató, üresfejűek helyett. Mindenkinek van stílusa, az övé ilyen, én szeretem, mert egyéni, hiteles. Így ötvözi a belső és külső tartalmat, ami inkább követhető, mint elítélendő.
2019. szept. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!