Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen pasiról, hasonló, esetleg több tapasztalat cukrosokról?

Figyelt kérdés

Aki cukrosés emiatt (?) elöfordul hangulatingazdozas , azaz eltúlzott reakciók . Mérsékelt elhizása van, es 51 éves., egesz eleteben a vendeglatóiparban dolgozott , szakácskiképzése van .

Egyik nap beszelgetni próbalt velem , de feluletes valaszokat adtam mert mobiloztam ( csak kollegak vagyunk ) , es utana azt mondta gyere mondjak valamit es beinvitalt a mosdóba , nöibe , hogy masokne hallják , es azt mondta hogy öruljek hogy nem törte ela mobilt , es mivel foglalkozom . Meg azt is bevallottam hogy mit reggeliztem . Eleg duhös volt nem attól feltem hogy megüt hanem hogy hozzajarul a kirúgásomhoz, megvan hozza a lehetösege

Amúgy humoros , nyilt es kedves . Egyszer egy kolleganö akart valamit mondani neki de ö valami feladattal stresszelt es rárivallt hogy takarodj ! Anyam szerint a cukra miatt van . Tehat nem duhkitöresei vannak hanem ilyen velemennyilvanitas vagy mi ami varatlan es sokszor sertö

Mindent eszik semminek nem akar ellenállni , egy élete van azt mondja es önti a fagyijara a csokiszószt aztan mondja hogy majd ezert dupla adag inzulint kellvegyen este .

Nekem azt mondta , hogy kedvel es szepneklát de egyszer megdicsertem sajat magam viccböl hogy en vagyok a legjobb a szakmában , de ö felduhödött ettöl es azt mondta hogy ezert ki fog rúgatni , mit kepzelek magamról . Utana megbántastb , próbált kedveskedni de nagyonrosszulesett .



2019. szept. 14. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Sok cukros van a környezetemben, de egyik se ilyen, mint ő.

Ez valami bolond, vigyázz vele!

2019. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha bolond hogy futhatott be karriert
2019. szept. 14. 18:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább agyi problémái miatt van.
2019. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél naiv.
2019. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A faszinak valami súlyos agybaja van. A nagyszüleim cukrosak és normálisak. Papámat sosem hallottam még kiabálni se. Mama már meghalt,de előtte egész életében csendes volt és normális.
2019. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fog.gátlótól vannak brutális hangulatingadozásaim. Dehát ez faszi,gondolom nem szedi xD Nincs mentsége arra hogy paraszt.
2019. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Milyen agybaj ? Anyam szerint a cukor . Onnan tudja mert apam is cukros volt
2019. szept. 14. 18:43
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Cukrost többet is ismerek, de egy sen ilyen.
2019. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Apád is cukros ÉS ilyen természetű.

A cukor nem véd meg az agybajtol, de nem is attól van.

2019. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hidd el nyugodtan anyádnak,aki biztosan tévedhetetlen, orvos és pszichiáter is egyben. De akkor minek kérdezed?


(ápolóként mondom,hogy semmi köze a bunkóságnak a cukorhoz. sőt,a cukrosok általában még nyugisabbak is,mert elesettebbek ha inog a cukruk,nem állnak neki arcoskodni,mikor felállni is kihívás,szédülnek,remegnek.)

2019. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!