Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető volt már valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető volt már valaki?

Figyelt kérdés

2019. szept. 14. 22:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Csak ennyi a kérdés? Ha igen, akkor én nőként mondom, hogy jelenleg is az vagyok.
2019. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, legalább rákérdezhettél volna pluszban pld hogy "xar érzés-e?".

Ami persze nagyban függ attól hogy úgy vagy szerető hogy a másik foglalt és te csak reménykedsz hogy egyszer majd elő leszel léptetve partnerré vagy mindkét fél csal-e valakit és senki nem álltatja a másikat hogy többet akarna az alkalmi hancúroknál. (F)

2019. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Szerettem volna kérdezni, de az oldal nem töltött be, ma valamilyen oknál fogva.😐

Igazán féltem a kérdés kiírásától, hogy sok lesz a támadó....

Kérdésem az lenne, hogy ki hogy oldotta meg a találkozásokat, ha nincs külön lakás... Hogyan tudjátok magatokat kontrollálni, hogy ne érezzetek többet mint ami?

2019. szept. 15. 13:17
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

„ ...hogy ne érezzetek többet mint ami?"


Ha ez neked kérdés akkor az azt jelenti hogy nem tudod megoldani.

Ha nincs külön lakás és ide-oda "kirándulások" vannak, hotel, autószex, stb. az ideig-óráig akár izgalmas is lehet. Aztán ott lehet félig-meddig állandó megoldásnak a fix búvóhelyezés, biztosan baromi romantikus lehet, ha a szeretőt nem zavarja hogy egy-két órával korábban vmi prosti hempergett ugyanabban az ágyban a kuncsaftjával.

2019. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megoldani, kevés az időm, két szeretőm van, egymásról se tudnak ,de szeretem élvezni az életet.38F
2019. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, voltam már. Nem nekem való.
2019. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!