Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői kapcsolatból lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatból lett már házasság?

Figyelt kérdés

Te voltál a szerető vagy neked volt? Meddig tartott?

Mi lett a végkimenetele?

Csak kíváncsi lennék, hogy előfordulhat-e az èletben is az amerikai filmekben látható happy end



2019. aug. 2. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nekem igen lett. Na nem a szeretőt vettem feleségül.
2019. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Anyámnak volt néhány évig szeretője, majd kitálaltak, és miután kimondták a válást, egy hónapra rá hozzáment a szeretőjéhez. 5 vagy 6 éve házasok.
2019. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Poliamória lesz belőle. Nem igazán szeretőm, tökéletesen vagyok a párommal, csupán barát, akivel fejlődik a kapcsolatunk.
2019. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Apám elvette feleségül a szeretőjét, akivel 4 évig csalta anyámat. Ez 15 vagy 16 éve volt, nem emlékszem pontosan. Azóta amúgy őt is megcsalta, de a nő nem dobta ki, mint anyám, hanem folyamatos kontrol alatt tartja, egy lépést sem tehet egyedül. Én a szeretővel való házasodással vigyáznék, a kutya és a szalonna esete miatt, de persze ez nem tartozik ide. Szóval lett már szeretői kapcsolatból házasság, ebben a konkrét esetben és valószínűleg még sok másikban.
2019. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Exem. 7honap szeretoi kapcsolat utan szetmentunk, en kikoltoztem a gyerekkel, csaj rogton bekoltozott a helyunkre, ennek mar 7eve. Hazasok, 2 gyerek.
2019. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Két évig voltam szerető. Azóta összeházasodtunk és van két gyerekünk.
2019. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Voltam, csúnya vége lett. Én utána szembe köptem volna a tükröt.
2019. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, de sokszor az új házastársát is ugyanúgy lecseréli az illető, ha mondjuk anyagilag megengedheti magának, hogy a régi családját is támogatni tudja, illetve nincs egyéb akadálya.
2019. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!