Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a férfiba, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a férfiba, aki támogat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Támogató, sugardaddy, hívjuk aminek akarjuk. Egy nálam 25 évvel idősebb, házas, gyerekes férfi.


Az utóbbi időben azt veszem észre nem akarok ismerkedni, és egyetlen férfi sem jöhet szóba, mert nem olyan mint ő.

Vele jövőm természetesen semmi, nem válik, nem hagyja el a családját.


2019. szept. 15. 00:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hol találtál sugardaddyt?


Valószínüleg ha megtudja akkor el is köszön

2019. szept. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért köszönne el?
2019. szept. 15. 01:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert attól fog félni, hogy majd megpróbálod értesíteni a családját a viszonyotokról, annak érdekében, hogy megszerezd őt.
2019. szept. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ettől nem félhet, mert a felesége tudja, hogy van szeretője, mindig is volt.

És nem tudom ki a felesége, nem tudom megtalálni, nem is akarnám.

2019. szept. 15. 01:19
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Ismételten meg kell állapítanom, hogy egy nőnek pacipéniszt sem kell leraknia az életben a boldoguláshoz. És mit csinálj, hát edd meg amit főztél!
2019. szept. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó, hát van, akinek elég intenzíven, de le kell.

ÉS sok szép nőnek is.

Nem mindenki jó játékos...

2019. szept. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Akkor elveszi a fiatalsagod.

Ez méreg.

Az egyik filmben volt olyan az ugrik nekem be hogy egy csaj ekszereket kapott mindig es amikor egy halom ekszere volt mar akkor mondta el neki valami magus hogy minden ekszer 1 évvel röviditi meg az életét.


Szoval mivel nem tudst mas felé nyitni addig baratod sem lesz soha.

Es attol függöen hany evet vesz el töled majd 28 30 évesen keresheted majd kinlodva az igazit ahelyett hogy ifjusagban màr megismerted volna


Ez tenyleg mérgezö kapcsolat mar igy. A fiatalsagod veszi meg.plane ha intovert leszel miatta

2019. szept. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Kérdés, hogy mennyi idődet veszi ez el, illetve mekkora az igény valós kapcsolatra. Amíg fiatal az ember, addig van idő rogyásig.
2019. szept. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Na, egy újabb selejt, aki képtelen önállóan pénzt keresi, inkább a másét költi. Ha férfinak születtél volna, mit lépnél? Így könnyű pofázni a nőknek, hogy csak az az igazi férfi, aki ennyit meg ennyit keres, csak szétteszik a lábukat és már van is pénz.
2019. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"És nem tudom ki a felesége, nem tudom megtalálni, nem is akarnám."


Ott kezdődnek a bajok,amikor nem tudnád kideríteni ki a felesége.Mai világban még nyomozó se kell ehhez,Te meg nem tudod.

No mindegy,döntsd el mi a fontosabb,a pénz,vagy az hogy olyat szeretsz,aki nem fog soha,csak használ.Néha dönteni kell.

Fogd a pénzt és fuss,vagy maradj és szenvedj,várd amíg elmùlik a szerelem.

2019. szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!