Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a férfiba, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a férfiba, aki támogat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Támogató, sugardaddy, hívjuk aminek akarjuk. Egy nálam 25 évvel idősebb, házas, gyerekes férfi.


Az utóbbi időben azt veszem észre nem akarok ismerkedni, és egyetlen férfi sem jöhet szóba, mert nem olyan mint ő.

Vele jövőm természetesen semmi, nem válik, nem hagyja el a családját.


2019. szept. 15. 00:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell legalább 2-3 szeretőt tartani. Normális, ha csak 1 valaki van, akkor elkezdesz kötődni iránta. Szóval szakíts vagy keress még mellette mást is.
2019. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Támogató, sugardaddy, hívjuk aminek akarjuk. Egy nálam 25 évvel idősebb, házas, gyerekes férfi."

Nevezzük nevén a dolgokat: ő a te kuncsaftod

Te meg az ő háziprostija vagy. Hiszen pénzért szexelsz vele, enélkül hozzá sem érnél.

Mivel ő még mindig csak a lyukadért fizet, (hiszen amit fent leírtam ahhoz ő maximálisan tartja magát, megjegyzem jogosan) sosem fog viszont szeretni, nemhogy az asszonyt otthagyni.

Ebben a helyzetben neked kell lépni. Csak azt mérlegeld magadban, hogy megéri-e az ő játékszerének lenni vagy másik khm... khm... "sugárdeddit" keresel. Persze megesik hogy megtáltosodsz, és böcsületes dolgozó nő leszel. Azonban ehhez pont annyira kell a karrieredre figyelned mint a szépségedre.

2019. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból, mennyivel támogat egy ilyen sugardaddy? Szerintem se mondd el neki mi a helyzet, mert elmenekül s pénz nélkül maradsz. Ilyenből nem szokás többet tartani? Bocsánat ha pofátlanok a kérdéseim, csak mindig is kíváncsi voltam, hogy működik egy ilyenfajta kapcsolat. (Az én fejemben a sugardaddy részéről s a sugarbaby részéről sincs érzelem, ezt én ilyen adok-kapoknak képzelem el, ezért gondolom, hogy elmenekülne)
2019. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne ítélkezzünk! Kedves Kérdező! Szerintem ne mondd el neki! Bár nem tudhatjuk,hogy mi történt köztetek,hogyan alakult ki a kapcsolatotok,de azt szerintem elmondhatjuk,hogy egy 40-50-es pasinak nyilván izgalmasabb a fiatal,vonzó,fiatalabb nő a feleségénél.Ha elhagyni nem is fogja,mondjuk alapból a nő is fura,hogy tudja,hogy a pasi megcsalja,és vele van.Szerintem mindössze ne add fel! Rövid az élet ahhoz,hogy ne élvezd.Ha valóban szereted,akkor elsősorban az lenne a cél,hogy ne csak a szeretőt lássa benned,beszélgessetek,csináljatok programokat az együttléteken kívül is.Hidd el,hogy a házassága is az anyagiakon alapul,egy ilyen kapcsolatban alapból jó van valaki,aki önmagáért is elfogadná stb.Szóval én azt mondom: sok szerencsét Nektek!:)
2019. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!