Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik az első jelei annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az első jelei annak hogy bejössz egy pasinak ha már régebb óta ismered és ő is téged?

Figyelt kérdés

régebb óta ismerek egy srácot mellesleg itt lakik a szomszédban, és kb 8 éves imádom szeretem tiszta szívből.

egyszer már irtam neki hogy szeretem de azóta fel se hoztam neki, erre a vallomásra fel sem figyelt(sztem)

Minden nap átjön hozzánk(bátyám legjobb haverja)

Mindig bejön a szobámba bekopog mikor nem is lenne nálam semmi dolga, kérdezi hogy mi van veled..stb.

barátiságbol viccelődünk és néha ha olyat mond adok neki egy kis pofont ő meg aranyosságbol hozzám ér mintha ő is megpofozna..:D

egyszerűen imádom.


2010. júl. 14. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de én felnőtt nő vagyok és hosszú évek óta egyetlen felnőtt férfi tetszik, a mai nem tudom mit érez, hihetetlen egy pasas :)


Nem akarlak azonban kiábrándítani, de ha nem figyelt fel a vallomásodra, az nyilvánvalóan szándékos volt. :(

2010. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez a "vallomás" több éve volt 1-2-3 éve lehetett internetes uton és nem az hogy nem figyelt fel hanem nem irt vissza lelépett nem irt vagy mondott rá semmit csak azt hogy most mennie kell.....:S:(
2010. júl. 14. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor sem a legjobb jel :( Ha később sem tért vissza rá az nem véletlen. Ha nekem ez a faszi szerelmet vallana és nekem sürgős dolgom lenne, a meló végeztével ugranék a nyakába.
2010. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom az ott 18 akart lenni...de szerintem akkor ettől ne várj semmit ha elment utána...persze oké most is beköszön meg minden de szerintem csak azért hogy senkinek ne legyen kellemetlen. Lehet hogy nincs iagazam de én így gondolom..bocsi :(
2010. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én ugy értem hogy 2-3 év elteltével lehet h már ő is érez valamicskét..:S:D

lehet h akkor nem de reményked3m h most már igen..

2010. júl. 14. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!