Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik megdícsérni a stílusát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik megdícsérni a stílusát, vagy az mondani, hogy "jó pasi" egy foglalt férfira?

Figyelt kérdés

Általában lányok egymás közöt gyakran megbeszélik ki "jó pasi" jól néz ki, jól öltözködik stb., általaban foglalt, házas idősebb férfiakra mondják. Ilyen beszélgetéseknél sosem tudom mit gondoljak, nem nagyon tudom mennyire helyes véleményt nyilvánítani kapcsolatban lévő emberekről.


Illetve szimplán megdicsérni mennyire illik valakit.

Pl. Van egy oktatónk, aki sokat ad a megjelenésére. Gyakran megszokta dícsérni a kollektíven a jelenlévő nőket/lányokat.

Legutóbbi is így tett, majd hozzá tette, bezzeg ő mennyire kijött a formájából a nyáron, amire én megszokásból válaszoltam (mint mikor barátok mondanak hasonlókat) "Ugyan, nagyon jól áll neki az adott szett"

Csak utólag gondoltam bele, hogy lehet nem kellett volna. Nem reagált furán, örült a dícséretnek, aztán ugyanúgy folytatta a mondandóját.


Kiváncsi vagyok mik vélemények, túlzás a dícséret, a csak én vagyok nagyon merev ilyen téren?



2019. szept. 16. 02:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Illik.
2019. szept. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azzal semmi rosszat se teszel, hogy megdicséred. Normális ember nem gondolja ennyiből, hogy kikezdtél vele.
2019. szept. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Én mondjuk nem vagyok oda érte, ha dícsérgetnek, csak mert nő vagyok, és emberek közé vittem a testem (ergo én sem dícsérgetek férfiakat), de egy ilyen kollektív dícséretet még “elviselek”.

Semmi rosszat nem mondtál, teljesen belefért az adott szituba.

2019. szept. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ö provokalta ki a bokot.

Valiszonü egotuning


A nyalisokat szereti

2019. szept. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-esnél a pont.
2019. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!