Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig ilyen egy randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ilyen egy randi?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és még csak most kezdek ismerkedni fiúkkal. Nem tudom elképzelni, hogy lehet egy idegennel jókat beszélgetni, főleg először. Tegnap is elhívott egy fiú meginni egy üdítőt, dehát borzalmas volt. Fél óra után már nem volt témánk, ami egyébként szerintem normális egy idegennel. Csak hát nem tudom hogy lehet így tovább lépni. Ti hogy vagytok ezzel? Mit szoktatok mondani? Vagy várni kell a megfelelőre, akivel majd jön a téma? Olyan kár lenne, mert tetszik ez a fiú, de zavarban is voltunk, a témákat is kimerítettük és így olyan rossz. Most ez lesz mindenkivel? Remélem értitek a problémámat.
2010. júl. 14. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hehh :D Amikor én elkezdtem az ismerkedést belementem egy "vakrandiba", persze hogy nem volt olyan jókpéű, mint a képeken és alacsonyabb is volt nálam az ígért 190 cm helyett :) Nem tudott hazamenni estig és reggel jött, mér nem tudtam kínomban mit csináljak :D Szóval van ilyen, de van olyan is, akivel jön minden maga után :)
2010. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem is tudom én valahogy mindig úgy voltam hogy barátságból lett szerelem és úgy már nem volt gondd a témával..de egy idegennel...hát igazad van nem könnyű :/
2010. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző: Ha volt fent képe akkor nem vakrandi volt, kiv. ha nem az ő képe volt.


Nekem is volt hogy szinte nem is beszéltünk, de volt olyanom is (mással) akivel 5 órát végig tudtunk pofázni:D Az nagyon szimpatikus ha tudunk miről beszélni, nem kell feltétlenül magatokról, mit szerettek, hanem bármi másról. pl történeteket meséltünk, véleményeket mondtunk erről-arról, mindenről tudtunk beszélni (még mindig 1ütt vagyunk) de volt olyan is mint mondtam h nem tudtunk miről (azzal az az 1 randi is volt). Keress olyat akivel tudsz beszélgetni, ha nem is olyan szép mint ő, de a belsője jobban megfog az ilyen dolgok miatt h pl tudtok beszélni (ez amúgy is fontos egy kapcsolatban) akkor sokkal jobban meg fogod szeretni a külseje ellenére

2010. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nekem eddigi röpke életem legnagyobb szerelme akkor pattant ki mikor rutinpályáról egy addig ismeretlen motoros srác elvitt egy kávézóba, és csak úgy elkezdtünk beszélgetni. valahogy jöttek a témák a semmiből, szinte vonzotta a kérdéseimet, dőlt belőlem a szó, és belőle is (pedig én csendes vagyok) szerintem, az ember ráérez, ha a neki való párral találkozik :)
2010. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont azért tettem idézőjelbe a vakrandit, mert a kép nem a valóságot mutatta :)
2010. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!