Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a szomszéd lány de az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a szomszéd lány de az a helyzet hogy nem merek vele beszélni szeretnek vele egy kapcsolatot de félek mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
20/F
2019. jún. 22. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt néhányszor hasonló. Sosem lett belőle semmit.

Csak azt akarom mondani, hogy ha vársz, sosem éred el a célod.

Szóval ne félj. Jobb csalódni, mint a biztos semmi.

Vagy mitől félsz? Hogy megkeseríti majd az életed?

2019. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Abszolút egyetértek az #1-essel. Vagy magabiztosan lépsz és talán siker lesz belőle, vagy magányosan sóvárogsz a csaj után a szobád egyik sötét sarkában hónapokig/évekig, miközben ő meg már vagy a hatodik hapsit fogyasztja.

Srácok, mindenkinél próbálkozni kell, akinél egy kicsit is megcsillan a lehetőség. Ha ti léptek, utána elmondhatjátok magatokról, hogy tulajdonképpen mindent megtettetek. Ha mégse jön össze, lépni kell a következőre.

2019. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem mersz vele beszélni, de már kapcsolatot szeretnél 😃 ez aranyos 😃


Írj neki facen akkor egy ürüggyel

Pl amikor nem vagy otthon, de ő igen, akkor kérd meg, hogy nézzen át hozzátok az udvarba valami miatt. Vagy találj ki valamit.


Aztán onnantól már beszélgethetsz vele. És majd élőben is könnyebb lesz kapcsolódni. Szociális fóbiásként én így csinálom mindig.

2019. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: panelban is van udvar? 😂😂😂
2019. jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 érdeklődő63 ***** válasza:
0%
ne szólj neki mert ilyen hozzáállással elküld úgyis a geccibe
2019. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá, nem kell szerintem indok, megkérdezed miújság, de mégjobb ha valahol összefutsz vele véletlen és ott kezdtek el beszélgetni

Egy lány vagyok, és a szomszéd srác többet akart tőlem. A tudtomra adta, mert senki nem gondolat olvasó és kitalálni nem tudtam volna, amúgy nekem is bejött és örültem neki,lehet te is bejössz a lánynak. Hajrá!

2019. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Helyes testtartás=helyes beszéd.


Vállak hátrahúzva, fej előkelően előrenéz, áll nincs nyakba húzva, se a vállak nyakba húzva. Kezed nem ér a testedhez sem zsebbe, sem karban.

2019. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oke de hofy menjek oda olyanhoz akivel sose beszeltem es mit mondjak?
2019. júl. 6. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!