Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ez jó még, vagy itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez jó még, vagy itt a vége? Mi a tapasztalatotok, és mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Infó: 7 éves kapcsolat, húszan éveink vége felé járunk.

Mindenben nagyon stabil és jó, környezetünk száméra mi vagyunk a nagy betűs pár. Hűségesek, megvan a szeretet, tisztelet a másik iránt. Talán soha senki nem fog így szeretni és elfogadni ahogy vagyok, mint ő, és én sem találok még egy ilyet, akit tisztelni és szeretni tudok. (Nem a lángolásra gondolok, hanem erre a mély és igazi kötődésre, nekem a lángolás nem az)

Mellettem állt a legnehezebb időkben is, és mindig számíthattam rá, rengeteg boldog pillanat is volt együtt. Talán a legfontosabb ember az életemben.


Probléma:

- szexuálisan kialudt a dolog.. Mint nő és férfi, nem ok a dolog. Nálam kezdődött az utóbbi években, 1 éve volt az első hullámvölgy. Egy kicsit jobb, aztán ugyanaz.

Az utóbbi időben ő is elhidegült tőlem, már kb mint 2 lakótárs a kommunikáció, a közeledést sem akarta már. Talán már késő.


Itt a vége? El kell engedni, vagy még vissza lehet hozni ezt és lehet ez még jó?



2018. dec. 1. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakembert érdemes felkeresni, ha valaha működött.
2018. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Evés közben jön meg az étvágy. 😉 Bele kell kezdeni, akkor is, ha csábítóbb az alvás gobdolata, vagy épp jó film megy a tv-ben.
2018. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vigyetek egy kis fűszert a szex-be.

Olyan dolgokat próbáljatok ki, amiket eddig nem mertetek CSAK EGYMÁSSAL, nem pedig külön. Lehet BDSM, vagy análjáték is. A lényeg, hogy nehogy nagyon rá kapjatok.

Mondjuk csak 2 hetente. Próbáljátok ki a hosszú idejű nuru masszázsokat.

Ez mind kiküszöböli a megszokott szex életeteket.

És ez által javítja a kapcsolatot.

2018. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!