Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Daganatos beteg vagyok, rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Daganatos beteg vagyok, rossz a házasságom, igényelném a boldogságot, de függök a nejemtől, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Olyan sok kérdésem lenne, hogy nem lehet egy mondatban feltenni. Tulajdonképp, mostanság csak kérdéseim vannak, válaszaim nincsenek. Nekem, akinek mindig is megvoltak a határozott elképzelései, ötletei, megoldásai, a saját kérdéseimre nincs jó megoldásom.


Évek óta rossz a házasságunk, elhidegült tőlem nejem és én sehogy nem bírtam visszahódítani. Nagyjából két éve már nem is próbálkozom a dolgok ilyen irányú változtatásával, haszontalan, hiszen két emberen múlik, de a másik félnek nincs ilyen igénye. Nem együtt, inkább egymás mellett élünk. Van két kamasz gyerekünk, ők egyre jobban önállósodnak. Rajtuk kívül még a közös anyagi lét, ami együtt tart minket.

Több betegségem van, évről évre rontanak a helyzetemen. Még talpon vagyok, tartom magam, de alkalmazotti munkát már nem tudok vállalni. Itthon dolgozgatok, ill. mondhatjuk én lettem a háztartásbeli, mivel nejem jóval többet keres nálam. Januárban kiderült van két daganatom is. Első vizsgálatokra jóindulatúak. Remélhetőleg nem fordul át rosszba, legalábbis nem mostanában. Az elmúlt hónapok igen idegőrlők voltak számomra!

Az ember úgy képzelné, egy ilyen helyzet összehozza a családokat, elsimítja a feszültségeket, de a való élet nem egy leányregény. Tulajdonképp, semmi nem változott. Az első napok stressze után minden visszaállt az eddigi kerékvágásba. Nejem nem szeretett belém újra, esze ágában nem volt közeledni felém, mint férfihez.

Elhagyjam, kezdjek új életet? De miként, ha tőle függök anyagilag? Keressek munkahelyet, amit lehet nem is tudok teljesíteni a betegségeim miatt? Nem tudnám felvenni a kesztyűt, főleg a fiatalokkal szemben.

Ismerkedjek, keressek új partnert? De kinek kell egy beteg ember, akinek még munkája sincs? Ha megismernék valakit, nem lenne bunkóság a problémáimmal megterhelni őt?

Az ismerkedéssel soha nem volt nehézségem. Igényem lenne a boldogságra és szeretném újra férfinak érezni magam. Szeretni és szeretve lenni!

50F



2019. szept. 16. 19:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom erre nincs jó tanács! ☹ Valóban magad kell mérlegre helyezni az életed minden egyes részét és az alapján dönteni.De ebben a helyzetben nehez lesz a döntés ha menni készülnél! Őszintén sajnálom ami veled történik!
2019. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10es. Te bizony daganatos beteg vagy. Nem az a lenyeg hogy TE minek tartod magad. Kepzelheted magad egyszarvunak is, attol meg nem leszel az. Nem az szamit daganatosnak aki kemot kap meg sugarzast.


A te adenomad majd ha ha nő es tobbet foglal el az agyadbol akk megnonek a tunetek es mutetre szorulsz. Szal hiaba voltal szerencsesebb a rak lottón mert te olyat kaptal ahol a halalozasi rata 1-3%es nem 70%,attol te meg daganatos vagy.

2019. szept. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12-es hidd el, ennél azért jobban tudom. Ez JÓINDULATÚ! Egyáltalán nem tesz áttétet. Emiatt senkit nem neveznek daganatos betegnek.


Daganatos betegnek az számít, akinek rosszindulatú daganata van. Ez épp olyan, mint egy struma, csak azt általában műtik, ezt iszonyatosan ritkán. Van akinél nagyon rossz helyen van és nyomhatja a látóideget, de akkor sem a természete, hanem az elhelyezkedése a baj. Ezek nem minősülnek daganatnak. Ahogy mondtam, az anyajegyek és a cisztak sem. Pl. petefészek ciszták. Pedig azokat műtik és nem is kemózzák.


A lakosság valamennyi hányadának van valamilyen jóindulatú daganat a szervezetében, csak általában ezeket nem vizsgálják és ameddig tünetet nem okoz, addig nem keresik, így nem tudnak róla. A lakosság 99 vagy több %-át nevezhetnénk daganatosnak.

2019. szept. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

En tudom mit jelent a joindulatu. Te tudod mit jelent az ha az adenomad elkezd noni az agyadban es nyom valami fontos reszt?


Lehet hogy nem kapsz kemot, de 100bol 1-3ember meghal a betegsegedben. Ha mutetre fogsz szorulni akkor is azt mondod majd hogy jajj ez semmiseg?

2019. szept. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!