Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő éhezik, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő éhezik, akkor megteheti, hogy felmegy Badoora és rendszeresen jár vacsorázni férfiakkal?

Figyelt kérdés
Természetesen a férfiak fizetnek. Minden nap másik férfivel randizik. Ez kivitelezhető?

2019. szept. 16. 19:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
44%
Simán.
2019. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Persze, ezért nem fair a "mindig a férfi fizet" dogma, mert kihasználható ilyen módon. Volt egy képregény ott a női főszereplő így spórolta meg a főtt ételek vásárlását. Igaz csak nagyvárosban kivitelezhető, minimum millió feletti lakossággal és utazgatni kell a kerületek között.
2019. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Elméletben igen, gyakorlatban nem hiszem. Egyáltalán nem biztos,hogy minden napra akadna Neki pasi, és az sem törvényszerű,hogy mind vacsorára hívja.

Nagyon szuper nőnek kell lennie,hogy napi szinte le tudja ezt szervezni. Ha pedig az, nem hinném,hogy éhezik.

2019. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
Kétlem, hogy a gyakorlatban kivitelezhető és értelme sem sok van.
2019. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Ezért kell kávézókban vagy teázókban randizni nőkkel :)
2019. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Lazy Lover ***** válasza:
Ismertem ilyet de híre ment és nem hívta el senik már
2019. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%

#6


De akkor meg is kapod az ilyentől (és környezetétől) rögvest, hogy "olcsójános" meg "smucig" meg "bunkó" vagy :D

2019. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb ha keres valakit akihez odaköltözhet, lehet hogy a srác még örülne is neki.
2019. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

9.-nél a pont!


Miért nem keresel 1 gazdatestet?

2019. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan csajt ismertem aki buliban hívatta meg magát random emberekkel :D nem kért cserébe semmit, és még csak ki sem erőszakolta, ott táncolt, odament egy fószer és megkérdezte iszik e valamit. Ő igent mondott megitta megköszönte és azzal a lendülettel elhúzott.


Szétröhögtem magam rajta :D

2019. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!