Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak szerintetek most is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szerintetek most is benne lenne?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel elkezdtem barátkozni anno 3 éve, a legelején ő felhozta, hogy mi lenne ha barátság extrákkal lenne a dologból, akkor még friss volt a barátság és nem akartam elrontani szexel ezt el is mondtam neki azóta is tök jóba vagyunk de nem beszélünk semmi szexuális témáról. (nagy ritkán néha tesz rá utalásokat de mindig elsiklok felette) na a lényeg azóta eltelt 3 év és egyikünknek sincs senkije még mindig és igazából már annyira hiányzik a szex, hogy belemennék vele mert legalább ismerem bizok benne stb....nincsenek iránta érzelmeim szerintetek benne lenne még mindig a dologba?
2019. szept. 17. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt írod, hogy még mindig tesz rá utalásokat. Ráadásul nincs senkije. Szerintem ebből egyértelmű, hogy benne lenne.
2019. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan nem hagyná ki, ha feldobnád neki a labdát.
2019. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dugásban biztos.
2019. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Persze hogy benne lenne, én sem hagynám ki!
2019. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!