Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Elolvasnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elolvasnátok olyan romantikus/erotikus történetet amit exetek írt saját valós élményeiből és ti is szetepeltek benne?

Figyelt kérdés
Nyilvàn olyan exre gondolok,akivel jóban vagytok.Vagy legalàbbis nem útàlattal vàltatok el egymàstól.Mert akkor nyilvàn nem.
2017. jún. 7. 21:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
Kihagynám
2017. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

jó kérdés... betűmániás vagyok, mindent elolvasok, és találkoztam már 1-2 könyvvel, amit akár rólam is írhatott volna a szerző (és éppen ezért eléggé megütött).


Azt hiszem, félnék belevágni egy ilyen könyvbe, pedig már évek teltek el a szakítás óta.

2017. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A közös élményeket én is tudom, a többire nagyon nem vagyok kíváncsi. Egyedül arra lennék kíváncsi a téma szempontjából, hogy a közös dolgokat ő hogyan élte meg, de talán is jobb nem tudni.
2017. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne, még ha egyébként nem is szoktam ilyet olvasni. Hogy is mondja az angol a visszajelzést? Feedback? :)


31F

2017. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen,itt leginkàbb az a lényeg, hogy megtudd,a màsik hogyan élte meg a dolgokat.De megtudhatnàd azt is,hogy màsokkal mit élt meg.

Nekem példàul vannak exeim,akikkel bàr rég megszűnt a kapcsolat,azért kívàncsi vagyok ràjuk és én példàul fordított esetben szívesen olvadsnàm.Bàr lenne bennem valamiféle félelem,izgalom is.

2017. jún. 7. 21:40
 6/13 anonim ***** válasza:

"Igen,itt leginkàbb az a lényeg, hogy megtudd,a màsik hogyan élte meg a dolgokat."


Az a baj, hogy ebből könnyen végeláthatatlan de nem is az történt érzés/vita kerekedhetne. Én ezért nem merném elolvasni szerintem

2017. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha jókat írt rólam, akkor igen :DD
2017. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak, ha jókat írt. 😏
2017. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem
2017. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A múlt boncolgatása szerintem nem visz előbbre, csak felkavarhatja az ember érzelmeit feleslegesen. Talán a kérdező erre pályázik... Amikor együtt vannak miért nem lehet megnyílni egymásnak ilyen mélységig? Nyílt kommunikáció mellett nincsenek homályos részek nem kell találgatni, hogy a másik mit hogyan élt meg akkor. Én bevallom szégyelleném, ha évek múlva kiderülne hogy ennyire nem egy hullámhosszon voltunk ennyire elbeszéltünk egymás mellett.
2017. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!