Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a férfiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a férfiről (pszichológia)?

Figyelt kérdés

Viberen ír nekem, elolvasom, de nincs időm válaszolni.


Válaszolok órákkal késöbb amikor tudok. Erre megsértődik.

Cserébe ő se olvassa el amit írok csak direkt órákkal később.


Szerinte ez játszma, hogy ír nekem, de nem olvasom el.

Szerinte direkt nem olvasom el (ami nem igaz) az pedig egyenesen feldühíti hogy hányszor voltam elérhető Viberen és addig se válaszoltam neki.


Ezzel sose találkoztam. Gyakori ez?


Nem kisfiú.. 40+


2019. szept. 18. 19:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy csak elolvasok valamit, de nem tudok azonnal válaszolni, hanem csak később teszem meg, az nem játszma. Csipog a telefon, megnézem, látom ki írt, kíváncsi vagyok mit írt, de ha nem sürgős és én épp nem érek rá, mert épp dolgozom, akkor csak munka után válaszolok neki. Ha a másik ezt nem érti meg, akkor nagyon infantilis lehet, az ilyennel hamar zárok mindent.
2019. szept. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 40+, attól még egy dedós gyökér. :)
2019. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!