Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Járnátok olyan nővel, akinek eltávolították a méhét?

Figyelt kérdés

Elmennétek randira ilyen nővel, vagy alapból bele sem kezdenétek az ismerkedésbe?


Tegyük fel, hogy külsőre és belsőre is az esetetek.


Gyereke értelemszerűen nem lehet.

A méhszáját meghagyták, így szexuális értelemben teljesen olyan, mintha egy ilyen beavatkozáson át nem esett nővel történne az aktus.



2019. szept. 18. 22:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%

Számomra teljes értékű Nő lenne így is! Koromnál fogva valószínű már nem akarnék gyereket. Neki pedig Igyekeznék a lehető legtöbbet adni, hátha sikerülne ezt a szörnyű dolgot csodás élményekkel kompenzálni egy kicsit.

48+Ffi

2019. szept. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Miért ne? Legalább biztosan nem történnek balesetek. Ha meg gyerekre vágynánk, van épp elég árva.


Egyetlen kivétel van, az pedig az, ha az illető mentálisan labilissá, beteggé válik a történtek miatt. De ez bármilyen embernél kizáró ok.

2019. szept. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Rockarc ***** válasza:
47%

A 40 eves ferfiak 70%-anak nincs gyereke. Szoval szerintem nem akkora ervagas ez. Masreszt elso randin ez elegge utne, ennyire direktbe nem kene megmondani. En a helyedben elso randin, vagy meg randi elott is csak annyit mondanek, ha szoba jon, hogy nem akarok gyereket. Majd kesobb pontositod, hogy ez mit jelent.


1-2 randival kesobb mar elmondhatod, hogy eu problema miatt nem lehet gyereked ez mar eleg egyertelmu dolog. Ha rakerdez, hogy miert en tuti azt mondanam, hogy semmi bajod azon kivul, hogy gyereked nem lehet, de minden mas oke, bovebbet csak kesobb mondasz. Amikor pedig kimondjatok, hogy egy par vagytok, akkor mondanam el a teljes sztorit, nincs ertelme tovabb titkolni, es akkor mar nem lesz olyan kellemetlen egyikotoknek sem.


Szerintem nem akkora baj ez, mint amekkoranak hiszed. Persze lesz, akinel ez kardinalis kerdes, o a nem akarok gyereket pontnal le fog lepni. Esetleg az sem rossz taktika, ha elvalt ferfiaknal probalkozol, nekik mar nem az lesz a top prioritas a gyerektartas fizetese mellett, hogy tovabbi utodokat gyartsanak.


43F

2019. szept. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
51%

Nem, mert nem húzom az időm, s gyereket is szeretnék. Ehhez én megteremtem a férfi részt (jómód, új ház, ez az...), de ha nincs gyerek, nincs értelme. A szex nem érdekel ha nincs jövőkép.

32f

2019. szept. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. szept. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem, mivel szeretnék gyereket.
2019. szept. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
37%
Szexpartnernek nagyon jó lenne, mert gumi nélkül is lehetne csinálni, életem párjának viszont nem választanám, mert szeretnék gyereket.
2019. szept. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne gond, csak még az elején tisztázzuk. Gyereket meg lehet örökbefogadni, ha akarsz.
2019. szept. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
32%

Mivel nem akarok gyereket, engem ez nem érdekel.

Persze.

39/F

2019. szept. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, nekem is vannak betegségeim. Örökbefogadni is lehet.
2019. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!