Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el az "álomnőmet"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el az "álomnőmet"?

Figyelt kérdés
Egy művészlányról (festő, de még milyen!) van szó, akik általában is az eseteim, ő viszont közülük is kiemelkedik. Már az is különös, hogy találkoztam vele (egyszerre nagyon gyengéd, érzékeny, tiszta lelkű és gyönyörű), de az még inkább, hogy én is bejöttem neki. Nem is kicsit, úgy éreztem, belém volt zúgva. Csak aztán elcsesztem. Azt most hagyjuk, hogy hogyan (ne megcsalásra, verésre, vagy hasonlóra gondoljatok), de elcsesztem, és nagyon valószínűnek tűnik, hogy nála már soha nem lesz esélyem. Azóta próbálkoztam másokkal ismerkedni, de a legtöbb hozzá hasonló stílusú nő (akik amúgy még mindig nem jönnek be annyira, mint ő) le se szar, akik meg érdeklőkdnek irántam... valahogy azt érzem, hogy ez nem az igazi, de nagyon nem, semmi ahhoz képest, amit az említett nővel kapcsolatban éreztem.
2019. szept. 19. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ő mondta, hogy nem ad neked több esélyt ?

Ha nem, akkor te tuntem próbálkozz, mert ha tényleg olyan, amilyennek leírtad, akkor szerintem számíthatsz a jóindulatára :)

Én is festő vagyok, és akármilyen csúnyaságot művelne az udvarlóm, adnék egy utolsó esélyt.

Bár nem tudom hány évesek vagytok

N

2019. szept. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán megkérdezhetnéd,hogy ad-e még egy esélyt.Egy próbát megér.Ha negativ a válasz,akkor jöhet a feledés.
2019. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez a "te gondolod, hogy nincs esélyed", ez itt mst a legnagyobb hiba, amit elkövetsz. Legalább bizonyosodj meg róla és próbálkozz. 30n
2019. szept. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy mindenki mást, csak több idő alatt.
2019. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Emlekszem erre a kerdesre. Azota sem kerested meg, es mondtad el neki?
2019. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!