Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap találkozok egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok egy lánnyal, érdemes az eddigiek után közeledni felé vagy inkább hagyjam és felejtsem el?

Figyelt kérdés

A sztori. Tavaly nyáron egy helyen dolgoztunk az irodába. Ő gyakornokként jött a céghez ahol én évek óta dolgozok és mellém osztották be, nekem kellett segítsen. Nekem már az első pillanattól nagyon tetszett de neki is volt akkor kapcsolata meg nekem is, így komolyabban nem fordult meg a fejembe, hogy mi lenne ha...Jóba voltunk, sokat beszéltünk és nevettünk ott egymás mellett. Nyár végén ő elment, de tartottuk a kapcsolatot, majd ősszel kapott egy jó munkát külföldön és kiment. Mielőtt kiment volna találkoztunk egy cukrászdában búcsúzásként. Karácsonyra hazajött, akkor is összefutottunk, majd utána csak áprilisban volt itthon. A kapcsolatot végig tartottuk a neten, heti rendszerességgel beszéltünk igaz csak írásban kommunikáltunk. Nem egyoldalú volt a dolog, ő is többször írt nekem. Mielőtt áprilisban hazajött Ő hozta fel a témát hogy el kéne menjünk vacsorázni egy étterembe. Ez meg is történt. Nekem akkor már nem volt meg a barátnőm, és úgy tudtam hogy ő is egyedülálló. A vacsin tudtam meg, hogy kint bepasizott és össze is költöztek (amiről addig nem is mesélt soha)...Ennek tudatában lehet idióta meg töketlen voltam de nem is léptem semmit felé, pedig úgy indultam neki az estének, hogy most hátha lesz valami...Azóta is tartjuk a kapcsolatot, bő 1 hónapja mesélte hogy szétmentek a barátjával. Most ünnepekkor megint hazajött és úgy néz ki huzamosabb ideig itthon lesz. Most megint felerősödött bennem, hogy na most jött el az idő. Felhoztam a találkozást neki, benne is volt egyből...csakhogy péntekre (mára) szerettem volna de kérte, hogy legyen szombaton mert ma randija lesz...Mintha egy kést szúrtak volna belém. Teljesen belehabarodtam, hiába csak ilyen ritkán találkozunk, sőt már lassan kijelenthetem magamba, hogy szeretem őt...

Tudom, hogy az eddigiek alapján, hogy csak barátként tekint rám. De nekem ez így nem megy. Érdemes lenne holnap esetleg közeledjek felé, vagy elmondani neki a dolgokat, vagy csak hülyét csinálnék magamból? Főleg azok után hogy tudom hogy épp randizik...

Annyira tanácstalan vagyok, egyik felem azt mondja, hogy érdemes mert hátha...és ha nem is, akkor nem lesz bennem az, hogy meg se próbáltam. A másik felem meg azt mondja, hogy ne lépjek és ne is találkozzunk, a kapcsolatot is építsem le, mert csak hülyét csinálnék magamból ha lépek, de ha így marad minden akkor meg csak emésztem magam és kitudja még meddig vágyok rá...



2018. dec. 28. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit veszíthetsz, ha elmondod neki, hogyan érzel?
2018. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Klasszikus friendzone.

Innen nem egyszerű, de nem lehetetlen tullepni.

2018. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy randizik, nem jelent semmit. Kapcsolata még nincs, így simán megpróbálhatod.
2018. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!