Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnál szeretni olyan embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál szeretni olyan embert, akinél előfordul, hogy számodra túl sok? Bármilyen értelemben túl sok.

Figyelt kérdés
Egyáltalán szerethető az ilyen ember?
2019. szept. 19. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon is. A párom rendszeresen túl sok mégis imádom :D
2019. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

A párom eleinte sok(K) volt. Sok idő kellett mire megtanultam kezelni és tudatosult,hogy neki ez a normális.


[Eleinte majd idegősszeomlást kaptam(lehet tényleg megvolt) attól, hogy 2 órán belül 4x hívott fel.]

2019. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor van remény nekem is? Akiért odáig vagyok, az ezt mondta nekem, hogy néha túl sok vagyok és nem tudom hova tenni és hogy pozitív vagy negatív jelentése van e?
2019. szept. 19. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
legalább lenne valami közös bennünk xd
2019. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerethető, de nekem sok lenne bármire is értve ezt, mert alapból introvertált vagyok.
2019. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha valaki sok, az idegesít, nemhogy még szeressem.
2019. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!