Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordul hogy valaki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul hogy valaki csak bolondítani akar egy lányt de végül beleszeret?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Nem de velem előfordult olyan, hogy csak úgy ráírtam egy lányra beszélgetés céljából e végül kölcsönösen beleszerettünk a másikba.
2018. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Nem. Ilyen csak a filmekben van. Viszoont a 2 reális opció


1) komoly szándékú közeledés, de a lány képzeli csak bolondításnak


2) bolondít, de a lány beleéli magát és beképzeli, hogy belé szerettek


Magyarán vagy nagyon bátortalan, félénk fiú vagy naív lány története.

2018. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Engem társkeresőn látott, de mire írni akart volna letöröltem magam, mert meguntam, így megkeresett Facebookon. Írt, de én már nem foglalkoztam vele, belefáradtam, nem is válaszoltam neki. Pár nap után mégis visszairtam, de nagyon bunkó voltam, sok volt a munkám, elfoglalt voltam stb. Kép alapján egy gyönyörű testű, izmos, iszonyat jóképű 30 éves srácot láttam benne.

Megbeszéltünk egy találkozót, de nem gondoltam komolyan, reméltem hogy mire eljön az idő, addigra magától abbamarad a beszélgetés. Nem maradt abba, de még mindig nem voltam hozzá kedves, három találkozót le is mondtam mire valamiért mégis belementem, de már csak úgy, hogy kapcsolatot nem akarunk (egymással), csak szexet.

De mire eljött a találkozó ideje, elkezdtem menstrualni, így írtam neki hogy ez most nem fog összejönni, az okát is leírtam, de azt mondta nem baj, menjek át, legalább előtte kicsit megismerjük egymást.

Aztán ez így ment még a többi 4 napban, nála voltam de nem volt szex csak beszélgettünk.

Aztán elmult a mensim, írtam neki hogy lehet szexelni, nagyon kívántam mert tényleg egy szobor tökéletes külsejű férfiról van szó. Átmentem, de csak olelgetett és beszélgettünk. Ez ment 2 hónapig, mire rákérdeztem hogy mégis mi ez, mert ahhoz kepest, hogy szexkapcsolat, mindent csinálunk csak nem szexelünk.

Akkor mondta el nekem, hogy az elején csak meg akart dugni és átverni mert bunkó voltam vele, ő nincs ehhez hozzászokva hogy valaki nem repül rögtön hozzá, de megismert és belemszeretett.

Azóta már a férjem és most várom az első fiunkat.

Valószínűleg azért történhetett így, mert a mensi miatt 5 napig csak beszélgettünk, mindenről munkáról családról tényleg mindenrol. Ha első alkalommal tudunk szexelni, valószínűleg annyiban is marad a dolog.

2018. márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!