Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha nincs rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha nincs rajtam melltartó? Miért kell ezért veszekedni? Ti rajtatok van otthon is?

Figyelt kérdés
Bővebb felső volt rajtam és vastagabb anyaga volt nekem meg kicsi mellem van észre se lehetett venni hogy nincs rajtam. Barátaink atjottek es azért veszekszik velem hogy én mit mutogatom mindenkinek a csocsom. Een itthon soha nem veszek fel nekem így kényelmesebb és azt sem tudtam hogy jönni fognak meg amúgy előtte aludtam is..
2019. szept. 22. 18:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem hordok itthon melltartót. Kényelmetlen. És nyáron sem bizonyos felsőkhöz, ruhákhoz.
2019. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%
Nem baj, rajtam sincs. 39F
2019. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%

Ez esetben nem értem.

Amúgy értem, mert elég közönséges, ha átlátni a mellbimbóját valakinek, szúrja ki vele a másik szemét...meg olyan magánügy, mint a puni kinézete...


De itt szó nincs ilyenről

2019. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%
Nekem ez a gyengém.Melltartó nélkül egy topban.Mellbimbó dudorodik.Meglátok egy ilyet remeg a kezem lábam.Ágyékomból úgy érzem egy vulkán akar kitörni.Letojom kinek milyen segge van nekem a mell a mindenem!
2019. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Én sose hordok,velem nem hisztizik a barátom.Ha nem hajlandó megerteni amit mondasz,hagyd,hogy duzzogjon.
2019. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
40%

Nem kényszerítem semmire a barátnőmet.


De! Ahogy írták ha kidudorodik a mellbimbó az részemről intim, és személyes. Mint nagyjából a punci ahogy írták.


Az, hogy otthon ha ketten vagyunk az teljesen más, úgy öltözködik ahogy szeretne de mások között , vagy ha elmegyünk valahová jobban örülök ha van rajta.


Tény vannak olyan toppok amik szűkebbek szorosabbak és ott nem szükséges a melltartó.

2019. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Ugye tudjátok, hogy vannak olyan melltartók, amikben nincs formázó szivacs, és a mellbimbó ugyanúgy átlátszik, mintha nem lenne rajta melltartó? Akkor szabjuk meg azt is, hogy milyen melltartót hordjanak a nők?
2019. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
20%

Na igen ha ki dudorodik van ki latszik az teljesen mas ahogy a tevepata..! Sokan nem tom hogyan tudnak maszkalni tevepataban... 🧐😓😬😒

A lényeg ha kint al van akkor undoritó persze oke gondolom engem is bosszantana ha a barátnőm melltarto nepkul járna olyan ruhákban... szerintem csak parazik hogy valaki meg latja... beszéljetek meg normalisan de mentségemre szóljon en is gáznak érzem ha egy pólóban kint a cickoim valahogy ugy gaz az egész de pl strandon simán járkálok kivillantot csocsokkel 😅 szoval jah igy a városi és a strandon társadalmi etikett teljesen más!

2019. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Jo sokat félre írtam***
2019. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
14%
"azért veszekszik velem " KI??????
2019. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!