Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha nincs rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha nincs rajtam melltartó? Miért kell ezért veszekedni? Ti rajtatok van otthon is?

Figyelt kérdés
Bővebb felső volt rajtam és vastagabb anyaga volt nekem meg kicsi mellem van észre se lehetett venni hogy nincs rajtam. Barátaink atjottek es azért veszekszik velem hogy én mit mutogatom mindenkinek a csocsom. Een itthon soha nem veszek fel nekem így kényelmesebb és azt sem tudtam hogy jönni fognak meg amúgy előtte aludtam is..
2019. szept. 22. 18:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
18%
A férfi nyugodtan eldöntheti hogy miben legyen a barátnője.Nehogy már a nyúl vigye a puskát.
2019. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

A pasiknak minden joga meg van hogy eldöntse tudtommal ez egy párkapcsolat nem egy szexkapcsolat!

Meg sport melltarto a kérdező írja nagyon kicsik neki és meg erre ti is írjatok ja kicsi mellekel nagyon kényelmes mig nagyokkal nem... hat pont ki sokról van szo nem nagyok ról..... -.-


Jobban jarsz ha elhagyod a baratodat ilyen mentalitással neked jobb lenne egy szex kapcsolat azt ott azt csinálhatsz amit akarsz.... -.-

2019. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
68%

"A pasiknak minden joga meg van hogy eldöntse tudtommal ez egy párkapcsolat nem egy szexkapcsolat!"



Persze. Minden joga megvan eldönteni: hogy ő maga mit vesz fel. Nehogy már a pasi mondja meg, hogy mibe öltözzön a nője!


Te teljesen fogyatékos vagy?

2019. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
68%
Na, incelek beindultak.
2019. szept. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Na a nagy feministák is beindultak akik nem tudnak meg lenni farok nélkül de állandóan panaszkodnak hogy annak a farok ak van további testrészei... 😅 el lehet menni szexkapcsolatba azt akkor lehet mondani hogy nem szólunk bele a masik életébe... mert egy párkapcsolatban igenis bele szólunk a masik életében miben benne élünk és ő is a mi életünkbe... latom van egy par fogyatékos itt...
2019. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!