Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszem neki miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem neki miért nem akar velem járni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, randiztunk párszor, csók is volt, mondta, hogy tetszem neki, de nem akar velem járni. De ezután is megint találkozni akart velem, akkor nem értem mit akar. Bár nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatának. Egyszer féltékeny a barátaira, máskor meg azt mondja jöjjek össze velük...
2010. júl. 15. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz megmagyarázni. Ez amolyan kíváncsiság,féltékenység szerűség. Megakar bizonyosodni róla,hogy biztos,hogy ő kell-e neked. Pontosan ugyanezt csinálta a barátnőm is annó. Tetszel neki,ami annyit jelent,hogy szimpatikus vagy számára és jelezni akarta,hogy később lehet hogy belekezdene veled egy kapcsolatba. Bár lehet ez fellángolás is. Sokminden lehetne még ezeken kívül. Várj egy kicsit és majd meglátod hogyan tovább.

16/F

2010. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
mert.te.egy.búzatábla.vagy.
2010. júl. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez elég érdekes.

Szerintem 1. vagy csak pár csókocskára kelettél neki, nálam konkrétan már volt ilyen és nagyon rossz volt...

2. tényleg várnia kell és felépülnie egy hosszabb kapcsolat után. ugye nem akarod, hogy csak a felejtés miatt jöjjön össze veled???

2010. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!