Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem történt velem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem történt velem még soha olyan, hogy egy lány odajön hozzám és azt mondja, hogy tetszem neki és szeretne jobban megismerni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert az élet nem Amerikai pite...
2011. ápr. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Vagy nem szeretne senki megismerni, vagy a normális lányokat vonzod, akik nem csinálnak ilyet. Az utóbbinak örülhetsz.
2011. ápr. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne parázz emiatt, engem rendre betalálnak ugyan, de mégsem vagyok beljebb. Dugni alig akarnak, a társaságukra meg én nem vágyom. Jobban szeretek én kezdeményezni, mert ha ők jönnek, akkor csak közűlük tudsz választani. Viszont, ha te mész oda hozzájuk, nagyobb lehetőséged van válogatni.

Mert ugye amelyik nem tetszik, ahhoz minek mennél oda...

2011. ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fiúnak kell kezdeményezni az esetek 99%-ban, evulúció tudod... ;)


F17

2011. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mert neked kell kezdeményezni, azért:)
2011. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ez csak ebben az országban van így, vagy az egész világon?
2011. ápr. 21. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!