Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne kelljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne kelljen a barátom szüleivel vacsorázni mindig mikor nála vagyok? Utalok emberek között lenni

Figyelt kérdés

Rendesen rosszul leszek én nem tudok úgy beszélgetni elkezd az arcom vörösödni és a sírás jön rám. Ma is ez volt mikor egyszerre beszéltek hozzám azt se tudtam mi van kinek válaszoljak. Nekem kettesben jó a barátommal akkor semmi bajom

Hiába mondom hogy nem vagyok éhes akkor is muszáj kimennem hozzájuk.. 20l


2019. szept. 23. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Úh, ezt megértem, mivel én is hasonlóan vagyok ezzel... Hívd őt hozzátok. Szüleid megértőbbek veled, ha ismernek, mint két random papi és mami akiket alig ismersz. Én is utálok kvázi idegenekkel enni.
2019. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Vagy esetleg nézz már magadba és kezdjél valamit magaddal. Normális dolog ha párod van akkor a családjával is tartani a kapcsolatot hacsak valami nyomós ok nincs rá, hogy ne így legyen. De ez csak hiszti. A párod is utálja a Te családodat? Neked ez, hogy esne? Ne hülyéskedj, nem harapja le senki a fejedet,az emberek beszélgetnek, kérdeznek, válaszolnak. Ezt hívják kommunikációnak. Mi ebben a szörnyű?
2019. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Normalis pár ezt felfogja, és nem kényszerít rá. Te talán kényszerítenéd valami olyanra, amitől ő érezné így magát?


Egyen nyugodtan a családjával, de mondd meg neki, hogy neked ez nem ér meg egy panikrohamot.

2019. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá.
2019. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Embereld meg magad, ők csak szeretnének normális családi életet élni. Ha ott vagy náluk, illik alkalmazkodni. Nem élheted le az életed egy barlangban, a barátodat pláne nem kényszerítheted oda.
2019. szept. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szociofóbiás vagy, akkor ezt mondd el a párodnak, mert az még okozhat problémákat, ha nem érti az indokaid.

Ha csak az ő szülei társaságát utálod, hát az nem szép, gondolj bele, hogy fordítva hogy éreznéd magad. Beszéld meg vele, hogy ne kelljen ilyen sűrűn ennyi szereplős családosdit játszani, mert inkább kettesben töltenéd vele az időt, de néha azért vedd rá magad.

2019. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!