Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Mi járhat a fejében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csingilingg84 kérdése:

Ez most mi? Mi járhat a fejében?

Figyelt kérdés

Van egy pasi a munkahelyemen - legyen Péter a neve. Két hete megbeszéltük, hogy nem fog működni köztünk a dolog a korkülönbség és a távolság miatt (szezonálisan dolgozik itt), viszont mióta beszéltünk erről, teljesen máshogyan viselkedik. Előtte is kedveltem őt, oké, nem annyira mint ő engem, de szerettem vele beszélgetni stb. Mióta megbeszéltük a "dolgokat" sokkal normálisabban viselkedik, jobban odafigyel rám (eddig is, nem azt mondom, csak azóta jobban), és hát na, kezdem őt jobban megkedvelni... órákig tudunk sms-getni, szépeket ír meg ilyenek, viszont tegnap megkérdeztem, hogy "mit csinálsz holnap?", csak válaszolt rá, de semmi más. Most nem nagyon értem, hogy mi van. Oké, tudom, hogy megbeszéltük, hogy nem működne, és egyébként is vasárnap van az utolsó napja, de nem értem. Tök jól elvagyunk... vagy talán nem esett le neki, hogy szerettem volna találkozni vele? Ez most így kicsit bugyutának tűnik tudom, de nem tudom máshogyan leírni! Valami ötlet?


Én 22L, ő 37F



2019. szept. 24. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Mi lenne meg akar dugni
2019. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem sok az a 15 év picit?


21/L

2019. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Volt már kapcsolatod? Tényleg sok a 15 év.
2019. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem volt még
2019. szept. 24. 21:42
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom/tudjuk, hogy picit sok :/
2019. szept. 24. 21:43
 6/13 Savlekotő ***** válasza:
100%
Nem volt még. Ezen meg se lepődök,de miért nem a saját korosztályodban próbálkozol? Ez nem működne 15 év k va sok,főleg h nincs viszonyítási alapod tapasztalatod,a távolság is,max egyet kettőt dugnátok és utána te sérülsz ő repül uj virágra,te bőgsz,ha az első rossz az meghatározó lesz a következőkben. Ez felejtős így. Jó tanács.
2019. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Meg egy 37eves pasi miért is szingli? Mármint ennyi idősen már család stb szokott lenni. Ott van valami defekt szerintem.
2019. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy miért ilyen az élete, amilyen.
2019. szept. 24. 22:46
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2019. szept. 24. 23:11
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

ne eroltesd, foleg hogy megbeszeltetek hogy nem lesz semmi

ha ezek utan te nyitsz fele, hogy megis legyen valami, az max egy kiados dugas lesz reszerol, neked meg a kovetkezo par honap pokol

hidd el, csak jot akarunk neked

15 ev az irto sok :(


41/N

2019. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!