Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HALÁLOSAN megsértődött rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HALÁLOSAN megsértődött rám a lány barátom, és látni se akar, mi legyen? (Lányok kérlek adjatok tanácsot, hátha ti tud. Játok mi járhat a fejében)?

Figyelt kérdés

Neki volt egy barátja, 1 évig még fiatalabb korában és én meglepve hallottam, hogy ő szűz és nem feküdtek még le. Szakítottak rég, szóval nem is az a lényeg.


A lányról: Egy szorgalmas, célokkal rendelkező, kedves, segítőkész, szerethető aranyos lány, imádni való belsővel, a külsője is olyan aranyoska, de átlagos meg nincsenek neki túl nőies vonásai, de attól még csinos szép lány. Intelligens, és jó a humora. Fontos momentum, hogy vallásos lány.


Szóval témázgattunk, és kiderült, hogy ő a párjának akarja adni a szüzességét és nem is főként a vallás miatt hanem mert hogy mi mást adhatna ő, mint azt hogy csak ő kapja meg és senki más, és számomra tök ilyen fura felfogás, de amúgy meg tudom érteni őt is. Nem tartja magát túl szépnek.. és ebből kifolyólag is. Kérdezte mi mást adhatna ?



Én meg elkezdtem mondani a mi mást, leírtam milyennek látom, hogy szerintem csinos, imádom a mosolyát, meg azt is mondtam a szeretetét adhatja, amitől nincs csodásabb dolog a világon, ha szerelmes belé a fiú, és csomó ilyen szép dolgot mondtam neki, hogy nagyon sokan örülnének a szeretetének és ha ő lehetne a párjuk. Azt szerettem volna ha boldog és mosolyogni látom. És meg is ölelgettem, adtam neki puszit is.


ÉS MOST JÖN A HIHETETLEN BULLSHIT


FEJÉBE VETTE, HOGY AZÉRT CSINÁLTAM EZT MERT MEG AKAROM FEKTETNI ÉS CSAK A SZÜZESSÉGÉT AKAROM ÉS ROHADT SZEMÉT BUNKÓ, ROHADÉK VAGYOK, HOGY KI AKARTAM HASZNÁLNI.


Hát lol, mondanom se kell, azóta nem áll szóba velem.


MÉG EGY ROHADT NAGY FAIL..


Belegebedek a hiányába, hogy nem láthatom, hogy nem beszélhetek vele.


21/F 20/L


Tanács ?



2015. márc. 2. 23:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
auz hszem erre nem nagyon lehet mit mondani....hülye p...a és kész
2015. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
"nők"
2015. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
#2: nyugi, én ezt a logikát még nőként se értem...
2015. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Aki ilyen ostoba azzal nem tudsz mit kezdeni, fejen állva pöröghetsz akkor is a saját igazát fogja erőltetni.
2015. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

És így akarjon egy férfi kedves lenni egy nővel...


Soha nem jutott volna eszembe lefektetni őt, tiszteletbe tartanám amit szeretne és nem fosztanám meg ettől.



Elmondtam neki még azt is, hogy annyira jóravalónak tartom, hogy örülök hogy a barátja lehetek, mert sokat jelent ő nekem.



Erre ezt kapom cserébe, azóta próbáltam én mondani hogy félre értett meg hülyeség ez amit a fejébe vett de mintha a falnak...

2015. márc. 2. 23:19
 6/15 A kérdező kommentje:
Midig azzal van elkeveredve, hogy kicsi a melle és nem is szép ez miatt. Ezért is akartam feltölteni, vagy önbizalmat adni neki, hogy ne legyen ilyen kis gyámoltalan. És komolyan is gondoltam ezeket a dolgokat, nem csak úgy mondtam neki.
2015. márc. 2. 23:23
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne nekem, hogy ez elmúljon nála, de értitek még bocsánatot se tudok kérni meg nincs is miért, meg egyszerűen ááhháhá csak azt tudom mondani, hogy nem így volt , nem ezt akartam, nem akarom megfektetni, egyszerűen csak túl sokat jelent nekem.
2015. márc. 2. 23:27
 8/15 A kérdező kommentje:
Adok 1 milió forintot annak aki ki tud vele békíteni :DD
2015. márc. 2. 23:32
 9/15 anonim ***** válasza:

Írd le neki, hogy:

"Szia.

Abszolút nem akarok/akartam tőled semmit. Sem romantikus, sem szexuális értelemben sem. Szimplán csak elmondtam az őszinte véleményem a barátomnak a szemébe.

Mert erre valók a barátok.

Sajnálom, hogy félre értetted. Többet nem magyarázkodom, mert mindent elmondtam. Ha emiatt nem állsz szóba velem, lelked rajta. Kedvellek. Hiányozni fogsz."


Többet ne kérj tőle bocsánatot, ne írj rá és ne mászkálj utána. Azzal csak az ő hipotézisét erősíted meg.


Ui.:

Szerintem ha általában nem ilyen hisztis, akkor épp mesi előtt van. Vagy agyára ment a szexhiány(keveset masztizik). Nem tud különbséget tenni a 2 fajta törődés között.


25N

2015. márc. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
megpróbálom ezt akkor. :c
2015. márc. 2. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!