Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha csaladom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha csaladom van, de evek ota szerelmes vagyok egy masik nobe?

Figyelt kérdés

15 eve vagyok egyutt a felesegemmel, van 3 gyerekunk..

A hazassagunk evek ota nincs rendben, elhidegultunk egymastol. A felesegem teljesen elutasito velem, nem vagyik semmilyen intimitasra. Probaltam sokszor megbeszelni vele ezt a dolgot, de sohasem sikerul.


Kozben a munkahelyemen par eve jott egy uj kollegano..szimpatikus volt, az elejen csak a kulseje miatt, de aztan idovel amikor jobban megismertem kezdtem erzelmeket taplalni iranta..de sosem foglalkoztam vele. Elotte sosem volt semmilyen mas kapcsolatom. Mindig eliteltem a hutlenseget.


Az evek alatt viszont szepen, lassan egymasba szerettunk a kolleganommel akinek szinten problemas a hazassaga, de mindvegig tartottuk magunkat. Aztan egyszer csak bevallotuk egymasnak az erzeseinket, es azota van egy kapcsolatunk…talalkozunk es egyutt vagyunk, tobbnyire erzelmi kapcsolat, de volt mar csok is koztunk..nem fekudtunk le egymassal.


Szornyen buntudatom van a felesegem es a csaladom miatt. Folyton orlodom, nem tudom mit tegyek. Ugy erzem, hogy ez a no a munkahelyemen a masik felem. Nagyon jol megertjuk egymast. Borzasztoan nagy az osszhang koztunk, barmit meg tudok vele beszelni, a felesegemmel mar nem. Kozben probalom rendben tartani a dolgaimat otthon, de a felesegem tovabbra is elutasito velem.


A baratnomet szeretem, de nem akarom a szeretomme tenni mert az nem lenne melto hozza meg en sem tudok elkepzelni egy szeretoi kapcsolatot, mindigis eliteltem ezeket a dolgokat.


A csaladom es a felesegem nem tudom, birom elhagyni, de a baratnomtol sem birok elszakadni. Annyira kotodom hozza erzelmileg, folyamatosan aggodom erte, vele lennek…A masik dolog meg, hogy borzasztoan kivanom ot, de nem akarok elcsuszni.


A baratnom megerto es nem ker semmit. Mindig mondja, hogy nem hagyhatom el a csaladom miatta es, hogy engedjem el ot. O mar tobbszor probalt elhajtani, lerazni de en mindig visszasirom magam.


Nem tudom mit tegyek, ugy erzem egyik no nelkul sem lehet teljes az eletem. Tudom, hogy elitelendo a viselkedesem, de nem tudom, hogy kerultem ebbe a helyzetbe es foleg azt nem, hogyan keveredjek ki belole.


2019. szept. 25. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Úgy keveredj ki belőle hogy békén hagyod. Ő sem akarja hogy elhagyd a családod, és te sem akarod elhagyni a családod akkor nincs mit tenni.Nehéz dolog ez talán nincs is jó tanács erre. Próbálj még beszélgetni a feleségeddel minél többet hogy megtud mit érez mi az oka az elhidegedésnek.
2019. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom 15 év alatt megszoktad a feleséged, belekényelmesedtél a kapcsolatba és nem akarod elveszíteni a megszokott, biztos életed egy olyasvalakiért, akit nem is ismersz annyira.


Az, hogy a feleséged elutasító, nem egyik napról a másikra alakult ki benne, te is hibás vagy.


Én azt tanácsolom (legalábbis én ezt csinálnám a helyedben), hogy ha sehogy nem tudod helyrehozni a házasságod, akkor válj el! Te sem érzed jól magad benne, a feleséged nyilvánvalóan boldogtalan, az egésznek semmi értelme.

2019. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a nyáladzást kizárt, hogy férfi írta. :)

Egyébkénz ezt a kérdést is te írtad ki, ugye? Csak most más szemszögből irod le a sztorit, mert további megerősítésre vágysz.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..

2019. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Lehet, hogy azt a nő férje írta. :D
2019. szept. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha nincs szex otthon,annak oka van..
2019. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

"O mar tobbszor probalt elhajtani, lerazni de en mindig visszasirom magam."

Kedvenc részem.

2019. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Jaj, te olyan vagy mint az exferjem.

Az is mindig kötődött a nőkhöz érzelmileg, várta otthon az intimitást.

De a gyermekneveléssel számlákkal nem foglalkozott.

Dolgozott, de ennyi.


Az is mindig nyálaskodott a nőknek, de a végén mindegyik dobta.


Gondolkozz egy kicsit reálisan.

A családod nem akarod otthagyni.

A nőt nem akarod szeretonek.

Akkor mit akarsz tulajdonképpen?

Életed végéig vergődni?


Egyébként nem biztos, hogy a nőnek annyira rossz a házassága,mint amennyire mondja.

Csak imponáló neki, hogy ráugrottál.


A nő elhajtott már egy párszor. Nézz utána a családi dolgoknak,és azt tedd rendbe.

2019. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

És miért is nm tudod elhagyni a családod? Miért kell tengődj egy olyan házasságban, amiben szenvedsz?

Komolyan ennyire nincs vér a pucádban, hogy bevállald, hogy hétvégi apuka legyél?! Ha ennyire félsz, akkor maradj ebben a nyomorban, de én a helyedben már borítottam volna. Mindenki saját boldogságának kovácsa.

2019. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha te tényleg férfi vagy, akkor piszokmód szánalmas. Inkább látok magam előtt egy kis vergődő hernyót, mint férfit.

De csak hogy segítsek, íme a lehetőségeid:

1: elválsz, új életet kezdesz. Nem, nem kell az, hogy te erre képtelen vagy. Ha beleszerettél másba, megcsókoltad, róla álmodozol, szíved szerint le is feküdnél vele, folyton visszasírod magad... szóval de, képes vagy rá, csak kicsit össze kéne kaparnod a golyóidat.

2: abbahagyod ezt a félig (?) megcsalást, és rendbe hozod a házasságodat. Igen, ezt is meg lehet csinálni. Elviszed szépen asszonyt házassági tanácsadóhoz, együtt kitaláljátok ki, hol, mit rontott el, dolgoztok rajta, megoldjátok. Ha kell, munkahelyet váltasz.

3: továbbra is egy besózott nyálkás undorító csiga maradsz, aki képtelen felelősséget vállalni és döntést hozni, emiatt agonizál és vergődik.

2019. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Tulajdonképpen előttem elég jól leírták...
2019. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!