Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb szülők! Mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb szülők! Mit tennétek, ha a 27 éves, egyetlen fiatok egy 36 éves nőbe lenne szerelmes?

Figyelt kérdés
A nő is odavan a fiamért sajnos.Én sokkal fiatalabb nőt képzeltem a fiam mellé,már 3 éve együtt vannak,a házasságot tervezik.

2019. aug. 23. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Te buta vagy!


Örülj, hogy nem lett homár, vagy csináltatta fel magát vele egy buta kiscsaj.

2019. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Foglalkozz a saját dolgoddal. A fiadnak és a párjának sok boldogságot!
2019. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha ez "rossz", akkor fordított nemekkel történő esetnél miért nem rinyálnak ellene a hozzád hasonló banyákok?


Amúgy ezzel csak azt éred el, hogy utálni fog a fiad.

2019. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Inkább örülnél neki, hogy boldog és megtalálta azt, akivel együtt tervezi a jövőt, nem, TE a 9 év korkülönbségen hisztériázol. Milyen anya vagy te?
2019. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem olyan nagy korkülönbség.
2019. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Zlatan Ibrahimovic felesége is idősebb nála kb. 10 évvel, nincs ebben semmi rossz.
2019. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szülők azt rontják el, hogy elképzelnek a gyereknek egy szakmát, egy házastársat, stb. A gyerek nem a tied, csak rádbízták, míg felnő. Az ő életéről neki kell dönteni. Tapasztalatot fog szerezni, ilyet vagy olyat. Ha mindig döntenek helyette, nem fog megtanulni/megtapasztalni semmit.
2019. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Elsőre kinevetném.

Másodszor, mint felnőtt azt csinál, amit akar.

2019. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Semmi gond,mert azt akarom, hogy boldog legyen. Boldog a fiad? Akkor szállj már le róla, hadd élje az életét. És légy kedves a választottjával, ha tudsz. Ezzel még boldogabbá teszed.
2019. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem magam idősebbnek, de 26 éves a fiam :) Nagyon jó a kapcsolatunk. Van barátnője, 8 éve vannak együtt, pár hónapja összeköltöztek. A lány Vele egyidős.

Az előttem szólókhoz hasonlóan én is azt mondom,hogy persze, elképzeljük,hogy a gyerekünk boldog lesz, ami a mi olvasatunkban azt jelenti,hogy egy mindenben hozzáillő (korban is) lánnyal családot alapít, gyereket vállalnak, otthonuk lesz és boldogan élnek.

De az élet nem mindig a mi elképzelésünk szerint zajlik.


Megértelek, de csak részben. A 36 éves nő még simán szülhet gyereket, és ha boldogok nincs jelentősége annak a pár évnek./azt nem írtad,hogy hajadon/elvált/özvegy/gyerekes/gyermektelen/


Én a helyedben elfogadnám a helyzetet,hiszen ha ezt nem teszed a fiad is kerülni fogja a találkozásokat és ez Neked sem lesz jó.


Fogadd szeretettel a fiad barátnőjét még ha nem is a Te elképzelésed szerinti. Ha jól alakul az életük és boldogok lesznek hidd el, a korkülönbség (ami nem is annyira sok) nem fog számítani.

2019. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!