Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állítólag megsértettem a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag megsértettem a nagy macsót. Akkor nem is olyan nagy macsó?

Figyelt kérdés
Akit úgy ismersz hogy róla lepereg mit mondanak mások. Én is mondtam valamit és azon kaptam magam hogy rideg és gőgös lett.
2019. szept. 27. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Miért peregne le róla? Ha bunkó vagy akkor ő is az lesz veled. Amúgy most azt várod hogy valaki megdícsérjen amiért megsértettél valakit?
2019. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hogy miért? Mert ő mondta mikor megismertem hogy őt nem érdekli.


Nem várom, volt egy vitánk amiatt ez így alakult. Csakhogy én nem gondoltam hogy felveszi.

2019. szept. 27. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A magukat nagy macsóként beállító nárcisztikus emberek pont hogy nagyon törékeny önbizalommal rendelkeznek, és ez az álcájuk. De a valóságban nagyon felveszik ha megbántódnak
2019. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Micsoda kisiklott emberek. Undoritó.....
2019. szept. 27. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Mindenkit meg lehet sérteni, legyen az incel, macsó, nerd, plázacica, véranya, kommunista, cigány, vallási fanatikus, politikus, buliarc, humorista stb.


Egyedül kivételek az alábbiak:


- Aki annyira hülye, hogy fel sem tűnik neki a sértés. Általában jóindulatú ééééééés naaaaaagyooooon laaaaasúúúúúúúú emberek sajátja.

- Autisták. Le se szarják, nem is értik.

- Illetve azok akik már-már istennek gondolják magukat és ezért a sértés "nem érvényes", mert ő "túl menő" és ezt mások "nem látják be", mert "nem tudják felfogni a nagyságát"

2019. szept. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!