Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az önzőség ha kiutazott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önzőség ha kiutazott a párom pár hónapra külföldre (el Európából) tanulmányai miatt és engem zavar ha jól érzi magát?

Figyelt kérdés

Nem tudtam máshogy röviden megfogalmazni a kérdést. Így nem teljesen igaz, mert nem zavar állandóan(sőt, mikor csak nekem meséli aKkor élvezettel hallgatom, olyankor tiszta szívemből örülök neki, hogy jól érzi magát) csak amikor kiteszi a képeket, videókat a közös csoportunkban, ahova az anyja mindenkit beletett kb. az zavar....

Én csak nem értem ilyenkor miért nem tudok teljes szívemből örülni az új élményeinek. Zavar, hogy nem velem éli meg. Sőt nagyon rosszul esik, közben pedig érzem, hogy talán csak önző vagyok vagy/és hisztis. Ez jogos érzés vagy én vagyok rossz gondolkodású? Hogy kicsit jobbam átlássák a válaszolók: nemsokára tervezzük a házasságot stb., 7éve vagyunk együtt és nagyon komolyan tervezzük a közös jövőt, ezért is tudtam bevállalni ezt a fél évet nélküle.


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.



2019. szept. 27. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Ne érezd rosszul magad az érzések miatt, amik megjelennek benned. Az ilyen érzéseknek ha ellenállsz, akkor megragadnak benned, és hozzáadódnak az egódhoz. Valójában nem te vagy az önző, hanem az egód. De te nem az egód vagy.
2019. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ezek végtelenül önző és hisztis gondolatok. Viszont ha nem hagyod, hogy ezek meghatározzák a viselkedésed, akkor te magad nem minősülsz annak.
2019. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 De ha nem állok ellent akkor emiatt veszekszem és ez meg tönkreteszi a kapcsolatot meg engem is. Ha meg ellenállok akkor meg ezek szerint később majd kijön valami csúnyább formában? Mármint gondolom arra értetted, hogy nem szabadna elnyomni az érzéseket.
2019. szept. 27. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utazz ki hozzá egy hétre, akkor nem fogod úgy érezni, hogy kimaradsz valamiből. (Amikor az én párom ment anno külföldre tanulni, diákként is abban a pillanatban elkezdtem gyűjteni magamnak az utazásra valót, ahogy megkapta az ösztöndíjat. Nekem nagyon jót tett ez a látogatás hasonló szituációban.)
2019. szept. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kimegyek hozzá 2,5 hétre én is gyűjtögettem már (: Szerintem is segít,hogy én is kivehetem a részem ezekből a programokból (:
2019. szept. 29. 14:59
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem önzőség, csak rosszul érint, hogy nem együtt élitek át ezeket az élményeket, kalandokat. Ezek normális érzések szerintem valamilyen szinten. Gondolj arra, hogy ha egyébként jó a kapcsolatotok és tényleg együtt képzelitek el a jövőtöket, akkor nem éri meg fennakadni ilyen dolgon. Főleg, hogy ez azért kibírható időtartam. Legyél kicsit liberálisabb, próbálj meg örülni az élményeinek, mégha ezeket nélküled is éli át. Motiváljon, hogy nem tart ez az állapot sokáig és hogy hamarosan az egész további életeteket együtt tölthetitek majd. Kitartást!
2019. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!