Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Hogy szabadultatok ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogy szabadultatok ki a mamahotelből? Odaköltöztetek egy pasihoz, vagy esetleg önerőből húztátok ki magatokat onnan?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 11:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Vedd már le a szemellenzőt pacika.

Mindenki úgy boldogul ahogy tud, nemtől függetlenül.

2019. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Örököltem egy öreg házikót, amire jócskán kellett költeni (erre volt megtakarításom). De megérte, mert nagyon ki akartam szabadulni.
2019. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Örököltem egy fél lakást megyeszékhelyen. A másik felét kifizettem (hitel +önerőből összegyűjtött pénz.) Az évek alatt aztán lett annyi pénzem hogy eladtam és kipótoltam egy budapesti lakásra.
2019. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim segítségével fogok kikerülni. Van még egy lakásunk.
2019. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mikor komolyra fordult a kapcsolat, akkor kivettünk a párommal egy albérletet. Pár hónap után azt mondtuk, hogy menni fog ez hosszú távon is. Megkérte a kezem, és összedobtuk a megtakarításunkat. Ez volt az első lakásunkhoz az önerő.

Azóta van egy fél családi házam. 😊

Mindent közösen építettünk fel.

2019. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen kerültem el otthonról, mert felvettek főiskolára. Kolis voltam 4 évig, utána dolgozni kezdtem, és albiztam.

Volt lakáselőtakarékosságim, és félretett pénzem, így vettem egy kis lakást (nem főváros, de megyeszékhely).

2019. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos nem mindenki születik gazdag családba, és nem mindenkinek jut havi 500.000 Ft fizetés vagy még több havonta.


Ergo a legtöbben akkor jutnak nagyobb összeghez és esetleg lakáshoz vagy házhoz, ha valaki rokon meghal és örökölnek.


Egyéb esetben vagy albérlet vagy kölcsön amit fizethetsz hosszú éveken át.

2019. szept. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor komolyabbra fordult a kapcsolatunk a barátommal, közösen albiba költöztünk a szülői házakból. Egyébként végzettségemnél fogva lehetőségem volt szolgálati lakásra pályázni, de sajnos ezt más nyerte (azzal jobban jártunk volna, de végül az a fontos, hogy együtt élünk és megosztjuk a mindennapjainkat).
2019. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyám meghalt, amikor 22 éves voltam.Apámmal maradtam még 1 évet, de keményen alkoholista volt.Elköltöztem tőle albérletbe.A volt férjem költözött hozzám, amikor összeházasodtunk.Elváltunk, elköltözött.Pár év múlva sikerült némi rokoni(nem banki, tudom szerencsés vagyok, és valóban az) hitellel lakáshoz jutnom.Ennek 10 éve.Még most is törlesztem, de a banki törlesztőhöz képest elhanyagolható az összeg.Én így szabadultam ki.
2019. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

19 éves koromban külföldre költöztem és az egyetemi koleszban laktam 4 évig. Mire megszereztem a diplomámat, összeköltöztem két barátnőmmel a városban, ahol vettünk egy tágas lakást. Mindhárman ugyanannyit adtunk bele.


24/L

2019. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!