Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már pszichopata párotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már pszichopata párotok? És hogyan szabadultatok meg tőle?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit értesz ezalatt de volt egy srác, akit többször is próbáltam lekoptatni, szakítani vele, de öngyilkossággal fenyegetőzött, pletykákat terjesztett rólam, minden reggel elém jött a buszmegállóba, megvárt suli után, hivogatott, irogatott és egyszerűen nem akart leszállni rólam. Aztán segítségül hívtam az iskolai pszichológust, aki úgymond "helyettem" szakított vele. Utána nem hallottam többet róla, csak azt pletykálták hogy felvágta az ereit és kórházba került, de úgy tudom jobban van...
2018. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom én sem, hogy érted, ezért lehet, nem jó a válaszom. Olyan párom volt, aki bevetett minden alattomos érzelmi alapú zsarolást azért, hogy elérje a célját nálam. Nagyon szerettem és ezt ő is tudta, meg azt is, mi a gyengém, mivel tud megsérteni, mivel tud támadni, mivel tud kicsit lekenyerezni...


Más kérdés, hogy nekem az ő viselkedése tananyag volt részben, emiatt meg kb 2 hónapig vívódtam. Az egyik oldalam tudta, hogy amit csinál, az egy nagyon veszélyes dolog, a másik oldalam meg nyilván szerette őt és meg akart neki tenni mindent, amit tudott. Aztán volt egy hét, amíg elment a barátaival nyaralni, én addig nem voltam úgymond a hatása alatt és át tudtam értékelni a dolgokat, mire hazajött, összeszedtem magam és érzékenyebb lettem a jelekre. Minél kevésbé tudott rám hatni a régi eszközeivel, annál gorombább lett és annál inkább kiábrándultam belőle, aztán valahogy így lett vége.


Ha úgy érzed, hogy valami nem jó és te is vívódsz, kérj egy kis időt, amit nélküle töltesz. Jobban be fogod látni, ki vezet kit, ha egyáltalán van ilyen probléma. Amíg az ember mellette van, sok dolgot nem lát tisztán... Csak utólag nem érti maga sem, hogy "miért mentem bele, ha én nem ilyen vagyok?" meg "miért tudta ezt kihozni belőlem", ilyesmi.

2018. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt, sajnos! :(

Eleinte nem volt semmi baj. Gyerekkori szerelemnek igérkezett, sokkal idősebb volt, 19 éves. Egy idő után elkezdte elszakítani tőlem a legjobb barátaimat, majd a távolabbiakat. Egyszer rászedett, hogy a szüleimet győzzem meg, hogy nálunk aludhasson, ekkor kb. 1 hónapja járhattunk. Szűz voltam. Beszélgettünk. Kérdezett a szüzességemről, hogy érdekel-e a szex. Én megszeppenve annyit mondtam, hogy még nem volt részem benne, de ha eljön az idő kíváncsi leszek rá. Félreértett. Megerőszakolt, 13 éves voltam, teherbeestem.

Nem kellett tőle megszabadulni, ment az magától. Odaadta az abortusz árát és felszívódott. Azt mondta, ha elég idős leszek megkeres majd, hogy folytassuk a kapcsolatot. Féltem tőle. Nem jelentettük fel, mert nem akartam.

Többször kapcsolatba akart lépni velem egy ismerősünkkön keresztül azzal az indokkal, hogy én meg tudom nyugtatni. Egyszer beszéltem vele, akkor is azt kérdezgette biztos boldog vagyok-e a mostani barátommal. Voltunk egy ballagáson, az a fickó is ott volt, követett távolról mindenhova, de nem jött oda, barátom agyonverte volna. Azóta nem keresett, nem is baj. Lezártam magamban mindent, de mai napig fáj. :(

2018. jún. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!