Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért ennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért ennyire fontos a magasság?

Figyelt kérdés
Egy korábbi kérdésnél, ami arról szólt, hogy a nőknek fontos a magasság, de az, hogy erős legyen az nem, ott valaki azt írta, hogy régen, ha erős voltál meg tudtad védeni a nőt a támadótól/rablótól, mert megverted, ma meg jön az 50kg-s rabló és lelő. Na most a magasság az hol ér többet ilyen logika alapján? Az 50kg vasággyal b*zi gyerek akit egy ovis kis lány bokán rúg és sírva fut anyucihoz miért vonzóbb csak, mert mondjuk 185cm, mint az aki alacsonyabb, de mondjuk izmosabb és viselkedésre tényleg férfi?

2019. szept. 28. 15:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a férfiaknak a max 60 kg, hehe.
2019. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ebben keresném a választ. A magassággal jellemzően (azért itt sem minden esetben) együtt jár az arányosság. Sok alacsony ember (nő és férfi egyaránt) aránytalan. Nem olyan hosszú a comb nem olyan széles a váll stb. Emellett lehetsz akármilyen erős ha a másik verseny szerűen űz valami küzdő sportot. Csak hogy ne csupán a fegyver kerüljön elő. Sok esetben a kötött nagy izmokat legyőzi a gyorsaság és a tudás. Mellesleg egy jó harcos magas és egy jó harcos alacsony küzdelméből szinte borítékolható hogy a magasabb jön ki győztesen mert hosszabb a karja akkor is ha amúgy kisebb súlyokat tud emelni vagy kevésbé tűnik izmosnak.

De a mai világban már messze nem ez a lényeg. Egyszerűen az ősi ösztönöket kielégíti ha a "hím" nagy és az plusz pont sokaknál ha erős. És esztétikusabb az a férfi test amelyik arányos így a magas srác szép a szemnek is. Aztán persze ott a szépség ideál ami ős idők óta a magasabb pasikat részesíti előnyben.

Összességében tehát az ősi ösztönök a belénk nevelt szép érzék és a saját ízlés keveréke hozza azt a jelenséget hogy egy magas pasit előbb tartunk "jó pasinak".

Mondom ezt úgy hogy a párom egy magas velem 168 cm és soha nem jöttek be a vékony nyurgák akikről eredetileg a kérdés szólt. Bennük soha nem láttam semmi izgatót. Ellenben a széles vállú magas izmosabb srácokkal...

Az hogy kinek ki a vonzó nagyon sokrétű kérdés nem lehet annyira lebutítani hogy "me magas azt jó van". Ahogy azt se lehet ennyire leegyszerüsíteni miért választja valaki azt párjának akit. Sokszor a köz ízlésnek nem megfelelő vagy akár a saját korábbi ideáljának ellentmondó srác is megtetszhet valakinek.

Az hogy kit visznek haza a vásárról messze nem csak a magasság függvénye.

2019. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Jobban kilát a bozótból :D

Nem mindegyiknek fontos amúgy, de most gondold bele a helyükbe magukat, szoszerint valaki föléjük magasodik (dominancia), felneznek valakire, johogy vonzó egy átlag nőnek... de itt is van egy határ,

2019. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

159 centi vagyok, párom 172.

Számomra azért volt fontos, mert szeretek 5-6 centis magassarkuakban járni. Egyébként pedig így sikerült.

2019. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Milyen rabló, támadó????

Azt szeretem, ha olyan 10 cm-vel magasabb nálam a pasi, és ehhez nem kell a lehetetlent megugrania, mert csak 167 cm vagyok.

2019. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#1 de igaz:D 177cm magas vagyok de mindig 60kg. Akkor is ha 66kg:) ha nekik ez kell...:)
2019. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekünk miért olyan fontos a feszes fenék?
2019. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 BigUncleZ ***** válasza:

#5-ös

Ez úgy értelmetlen, ahogy van.

Mondjuk odamegy hozzád egy felnőtt ember (elő a colstock),aztán mondod neki, hogy hát nem stimmel a magasságod, gyere vissza ha már 177 cm leszel legalább.(Mintha egy vak embertől kérnéd, hogy lásson.

2019. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm a hosszú és részletes választ. Az arányosságnál nem vettem észre, hogy bármi köze lenne a magassághoz.


A harcnál se feltétlenül a magasabb győz. Sógorom fekete öves karatés és az egyik társa pont azért tudja legyőzni, mert kisebb nála.


A feszes fenék hülye példa, mert az elérhető bárkinek. A magasságon nem lehet változtatni.


És igen nem nehéz 10 centivel magasabbnak lenni. Vagyis legyen 177cm. Pont nem erről szól a kérdés, mert a 180cm már magas. Erre vonatkozik a kérdésem, mert a legtöbb nőnek 180cm körüli férfi kell vagy magasabb. És nem csak a magas nőnek.

2019. szept. 28. 15:55
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fontos, hogy magasabb legyen nálam, 5-10 vagy több centivel, nem érdekel, de magamnál alacsonyabb pasival sosem jönnék össze. Miért? Azért mert nem tetszik, hülyén érezném magam vele és nem is tudnék rá abszolút páromként tekinteni. Egyszerűen nem tartom vonzónak (ahogy amúgy azt sem, ha valaki nagyon vékony, vézna) és nem is tudnék így elképzelni egy kapcsolatot. Rohadtul nem érdekel, hogy megvéd vagy nem véd meg.... 2019 van, nem valami western filmben élünk meg nem is az a hobbim, hogy a gettóban sétálgatok éjszakánként, szóval nincsen szükségem semmilyen testőrre.
2019. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!