Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem ér semmit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem ér semmit a sportos test és a magasság, ha valakinek ronda az arca? Hé? Miért baj ez? A test már nem fontos?

Figyelt kérdés

Borzasztó ronda vagyok. Lehet egy életet társ nélkül leélni?


Amúgy fiú vagyok,17 éves.

Na de a probléma,hogy az arcom ronda.Egyszerűen a formája is rossz,némileg elállnak a füleim,szemüvegem van,a bőröm se szép,kicsi az orrom,az ajkaim pedig elég vastagok és lebiggyedtek.A hajam szintén rossz.Tucatnyi stílust kipróbáltam,de egyik rosszabb volt mint a másik.Úgyhogy hagytam a francba.

Annyi mázlim van,hogy magas vagyok,és elég izmos,mert a sport a szevedélyem,de a fentebb leírt borzalmak után ez már senkit sem érdekel.Ápolt vagyok,átlagosan öltözöm.

De sajnos a pofim miatt nem nagyon bírnak a lányok,kapcsolatról nem is álmodhatok.Utálok mindenféle közösségbe menni lassan,emiatt totál depis és antiszociális leszek,ami persze megadja a végső döfést a "vonzerőmnek".(annak a soknak..)

Na mindegy,én ezt már elfogadtam.De ami érdekel,hogy ki lehet bírni egy egész életet társ nélkül? Nem fogok begolyózni vagy valami? Már most magányosnak érzem magam,mi lesz később?


2014. júl. 12. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De ér az is, csak először az arcot nézzük meg.

Egyébként az elálló fülek és a haj nem lehet olyan borzasztó.

És a belső a legfontosabb.

Küldenél képet?

16\l

2014. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem lehet annyira kizáró ok.Biztosan lesz olyan lány,akinek te leszel az igazi.Csak ne add fel;lehet akkor jön számodra egy kapcsolat,amikor nem is számítasz rá.
2014. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1) Ezt a kérdést ÉN írtam ki. Miért masolod? Ugyanez a problémád?

2) Természetesen tovabbra is ke vagyok szrva a lanyok rész3ről.


18/F

2014. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha küldessz képet, meggyőzlek h nem vagy reménytelen eset ;)


17/l

2014. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3. Igen sajnos ugyanez az én problémám is. A lányokat csak az arc érdekli szerintem.
2014. júl. 12. 12:06
 6/11 anonim válasza:
Nekem is küldhetnél képet:) 16 l
2014. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Végülis Berki Krisztiánnak is de szép feje van, nem? És mégis...
2014. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég gáz, ha az egyedüli érték amit magadon látsz az a test. De belsőleg nem nagyon hajtod magad, hogy megfogd a nőket. Mindegy fiatal vagy még.
2014. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem szép az arcom de a testem nem, ez van.

Csak az kell aki tökéletes...legalábbis elfogadható

2014. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazából cseszhetitek az arcotokat, ha nincs egy normális személyiségetek, amit nyilván nem a szobátokban a gép előtt fogtok összeszedni. Ill. de végül is.. csak az olyan is. Szóval hajrá.
2014. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!