Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenél olyan pasival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél olyan pasival aki nem depressziós, viszont nincsenek céljai, nem érdekli a jövő, csak úgy teng leng az életben?

Figyelt kérdés

F/28


Szeret tütükézni is.


2019. szept. 29. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem!
2019. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. A tütükézés miatt pláne nem. Tütükézésnek már akkor és azok hívják, akiknél gond van vele.
2019. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Életképtelen, alkoholistával nem kezdek.
2019. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Életképtelen vagyok, de szeretnivaló, csupaszív pasi vagyok.
2019. szept. 29. 16:36
 6/11 anonim ***** válasza:
A férjemnek van egy barátja, aki pont olyan, mint ahogy magadat jellemezted, csak ő 40 éves. Nagyon kedvelem, de soha nem kezdtem volna vele kapcsolatot. Nagyon kedves ő is, ezért van néha kapcsolata, de ezek a kapcsolatok mindig hamar véget érnek, miután kiderül, hogy a pasi 0-24-ben iszogat, néha főzőcskézik, elmegy bicajozni, lefekszik, nézi a plafont, majd kezdi újra ugyanezeket az izgalmas programokat más sorrendben. Van egy örökölt háza, azt kiadta, a bérleti díjból él.
2019. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A tengés-lengésre nem lehet közös életet alapozni, az alkoholizmussal pedig családot tervezni.
2019. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Simán kezdenek a nők ilyennel, ha tetszik nekik külsőleg.

A fent leírt dolgok egy emberről nem rögtön derülnek ki, hanem majd a kapcsolatban évek alatt.

Nem ezzel indul az ismerkedés.

2019. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"szeretnivaló, csupaszív pasi vagyok."

Ja, már amikor nem gyűlölködsz a nőkre? :) Különben mi ez a tütükézés, nem úgy volt hogy leszoktál?

2019. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!