Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy egy férfi magától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy egy férfi magától sohasem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés
Itt is olvastam, és most egy ismerősöm is említette, hogy egy férfi sohasem gondol úgy bele, hogy no most én gyereket szeretnék, bár van párkapcsolata akár több éves is, vagy házassága. Vagy belesodródnak, vagy a párjuk kedvéért belemennek a babaprojektbe. Ez igaz lehet? Főleg férfiak véleménye érdekelne.

2019. szept. 29. 16:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem igaz!
2019. szept. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Te férfi vagy kedves 2-es? És esetleg ez korhoz vagy mihez van kötve? Nálad miért nem igaz, ha férfi vagy?
2019. szept. 29. 16:35
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2019. szept. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Akkor én mondok ennél is jobbat. Én csak azért akarnám hogy legyen mellettem valaki hogy a gyereknek legyen anyja is, ne anya nélkül nőjön fel. De amúgy meg nekem barátnő,élettárs,feleség nem kell.
2019. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
1-es és 2-eshez szólna az előző kérdésem, örülnék, ha válaszolnátok rá.
2019. szept. 29. 16:38
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz. Nem mindenki gondolkozik így. Az én férjem sokkal hamarabb jutott el odáig, hogy gyereket szeretne, mint én. Két bátyám van. Mindkettő alig várta, hogy apa lehessen. Egy nagyon kedves barátnőm férje már az első gyereket is nagy örömmel várta de ő volt az, aki könyörgött a feleségének, hogy legyen második minél hamarabb. És még sorolhatnám. Persze ismerek olyat is, mind nőt, mind férfit, aki nem akar gyereket.

Nem lehet általánosítani ebben a dologban (sem).

2019. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ejha kedves 4-es, erre nem is gondoltam, ez is egy szempont. :) Köszönöm az őszinteséged.
2019. szept. 29. 16:41
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

3as. Nem vagyok férfi, csak épp 1-2 héttel ezelőtt olvastam pl itt egy kérdést, ahol a férfi azért hagyta el a nőt, mert az elinte nem akart utána pedig elvetette a gyereket. Illetve van férfi rokonom, akin látom mekkora szenvedést okoz neki, hogy nem jön össze a baba. Jobban ki van, mint a felesége. Valamint nekem is volt párom, aki felhozta a témát, holott még igen távol voltunk tőle.


Mindemellett hiszek abban, hogy az emberek nem egyformák, attól, hogy a nemük megegyezzik, tehát ebben a kérdésben is gondolhatnak mást más-más férfiak, élethelyzet, kor, kapcsolat függvényében.

2019. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ kedves 3-as! Azért, kíváncsi vagyok még több férfi ill. most már nő válaszára is. Nekem nagyon bizonygatta a férfi ismerősöm, hogy a férfiak általában így gondolják, vagyis náluk nincs meg ez az ösztön ill. nem ketyeg a biológiai órájuk sem.
2019. szept. 29. 16:51
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az exem már 23 évesen folyton arról beszélt, hogy mennyire szeretne gyereket. Az öcsém azért hagyta el a barátnőjét, mert már 7 éve együtt voltak, és a csaj nem akart felnőni, ő meg már gyereket, családot szeretett volna. Rengeteg férfi vágyik gyerekre már akkor is, mikor még nincs is meg a megfelelő pár hozzá.
2019. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!