Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer így érzek, máskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer így érzek, máskor úgy, mennyire normális?

Figyelt kérdés

Dióhéjban, hogy ha párkapcsolatra gondolok, elfog egy fajta tiltakozás, hogy inkább nem.

Megszokhattam, hogy magam vagyok, tehát szabadon járhatok kelhetek, tehetek bármit bármikor, minden az saját igényeimnek van kialakítva (lakás, autó, napirend, hobbi, ételek stb stb.),és ha belegondolok, hogy egy kapcsolatban ezt bizonyos fokban fel kell áldozni, na akkor menekülőre fognám inkább, hisz egy idő után szóba jön és természetes az összeköltözés, összejárás. Utóbbival abszolút nincs bajom, de, hogy tartósan legyen, valahogy teljesen idegen. Pedig éltem már eggyut előző kapcsolatban párommal, eleinte jó is volt, de aztán kezdtem becsavarodni a fent leírtak hiányától rendesen.

Pedig maga a leli oldala, és persze a testi oldala is nagyon hiányzik, vágyom rá, hogy legyen valaki mellettem, egy társ akivel rengeteg élménnyem lehet minden értelemben, szerelem is hiányzik, de...

Közben szeretnék megmaradni a magam helyzetében, lakásom, autóm teljes mértékben úgyhagyni ahogy van, takarítani, főzni, mindegy egyéb rajtam kívül maradjon ahogyan van . Tisztában vagyok vele, hogy egy önző személy vagyok, és sehogy sem tudok ebből a körből kilépni ezen a téren.

(Barátnőim, családom bármikor jöhet, este ált. úgyis mennék, mert dolguk van, kivéve, ha direkt ottalvós buli van, amit szeretünk)

25/nő


2019. szept. 29. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem teljesen normális. Én is így érzek, csak kétszer ilyen idősen. :)
2019. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Én is idősebb vagyok nálad, és pontosan így érzek. De dönteni kell, vagy lejjebb adunk picit a nagy önállóságból és szabadságból, vagy nem lesz párunk.
2019. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem laza kapcsolatot tudnál találni simán, ami a testi és valamennyire talán a lelki részén is segít, és nem kell közös jövőt tervezned.
2019. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Változni fog, ha megfelelő párt találsz. Én is így voltam vele, amikor veled egy idős voltam, aztán egyszer csak belépett valaki az életembe és rájöttem, hogy érte és a veletöltött minden egyes percért bármikor lemondanék az általam tökéletesen kialakított élethelyzetemről és fejest ugranék egy közösbe.
2019. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!