Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem egyszer boldogga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem egyszer boldogga tesz, maskor kinyir. Normalis ez egyaltalan?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjuk egymast, tulsagosan is, nagyon jol erezzuk magunkat egymassal es minden tokeletes. De aztan a semmibol jonnek hulye osszeveszesek de konkretan a semmin veszekedunk, es hol en, hol o azt mondjuk hogy hagyjuk inkabb adjuk fel, jatszuk a sertodottet, hol en hol o konyorogjuk utana vissza magunkat egymas eletebe, es folytatjuk ott ahol abba hagytuk, de a kozte eltelt ido maga a pokol mindkettonk szamara. Megis miert csinaljuk ezt? Minek ez a huzavona?? Sose volt se megcsalas se felre lepes se hazugsag csak a semmin veszekszunk, idegesek leszunk, vitazunk aztan bolhabol elefant es kiforgatjuk egymas szavait. Meglehet ezt valtoztatni? Legalabb havonta de van hogy hetente eljatszuk hogy elvalunk mint a gyerekek. De persze nem birjuk egymas nelkul es komolyan se gondoljuk de megis valamelyikonk eljatsza. Van ertelme gyotorni egymast egyaltalan? Mi a szerelem ertelme egyaltalan, hogy jol esik olelni csokolni a masikat es tenyleg a mennyekben erzed magad de aztan egy veszekedeskor pedig letaszit a pokolba es ugy erzed a lelked kiszakad a helyerol... nem ertem

2017. júl. 15. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
A szerelem lenyege pont ez, mert a szerelem egy megvaltozott tudatallapot. Ilyenkor nem te uralod az erzelmeidet, hanem az ural teged. Erre, mondta a megboldogult Jaszai Joli neni, hogy a szerelmes embert soha nem szabadna elitelni semmiert, mert ilyenkor az ember nem ura onmaganak. Ha szerencsetek van, akkor egyszerre fog lecsengeni nalatok a bolonderia, ha nem, akkor az egyikotok szenvedni fog, mint egy kutya.
2017. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most pillanatnyilag hogy epp most veszekedtunk ugy erzem tobb ebben a kapcsolatban a fajdalom mint a boldogsag. De mikor joban vagyunk olyankor semminek tunnek azok a napok mikor sirtam es a halalon fantazialtam es olyankor ugy erzek tobb a boldogsag mint a fajdalom. Eldobni nem mernem ezt a kapcsolatot mert igazi szerelem van benne rengeteg komoly dolgon mentunk at stb nem reszletezem. De ilyenkor elfondplkozom hogy lehet szinglikent elni az eletem es kibontakoznim es csak magammal foglalkoznom meg a csaladommal es barataimmal, elni az eletem es szorakozni jobb lenne. Egeszseges ez a se veled se nelkuled, hullamvasut jatek, vagy jobb lenne egyedul maganyosan ugyan de tenylegesen magamnak elni ?? Nekem kene tudnom de nem tudom, evek ota nem tudom. Helyzettol fugg hogy mit gondolok es igy nem mere kockaztatni mert lehet utana mar keso lesz
2017. júl. 15. 23:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves elso! Nagyon jot irtal! Ez a masik, hogy konkretan egy beszamithatatlan bolondda tesz a szerelem es mikor ossze veszunk es azt mondja hagyjam, hajnalok hajnalan neki indulok a varosnak es megkeresem barhol is van es olyankor a kezemet is levagnam neki ha azt kerne csak bekuljunk ki... Annyi baromsagot csinaltam mar ami nem is ram vall es ilyenkor eltunodom hogy miert csinalom ezt? Biztos jo ez? Kifordulni onmagambol.
2017. júl. 15. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!